Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

herkese slm :) yeni bi acemi daha katıldı:P

Motovento
    REKLAM ALANI

alcagım en fazla 250 cc lik 1 makinadır benim. daha ustuyle ölürüm onu bılıorum..
    kafamda ılkten 600 1000 lık makınalar wardı.. neyse dukkan onunde oturuodum ısıklarda artcısısyla birlikte duran bi SS wardı yamahanın motoru,ışıklardan ön kaldırararak cıktı tam dukkan onune geldi,motor kule gibi dimdik oldu aha dedim gitti,artcıda korumalık yoktu,pilottada sadece kask oda baglamamıs sanırım kafasından cıktı , motor havalandı resmen neyse yanlarına gıttım koşa koşa,allaha şükür ufak tefek çizikler wardı adamlarda,motor 100 metre ılerde kontagı kapamaya gıttım akabinde hani yeminle eşşek kadar motor bu kdr buyuk sanmıodum yanıldım gercekten buyuktu,bıde bunları gordum dedım ben yokum :D motoru 1 gün once almıslar,grenajlar paramparca,ön catal yamuk.arka jant 8 olmuş :S allah korusun herkesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı druzwell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alcagım en fazla 250 cc lik 1 makinadır benim. daha ustuyle ölürüm onu bılıorum..
    kafamda ılkten 600 1000 lık makınalar wardı.. neyse dukkan onunde oturuodum ısıklarda artcısısyla birlikte duran bi SS wardı yamahanın motoru,ışıklardan ön kaldırararak cıktı tam dukkan onune geldi,motor kule gibi dimdik oldu aha dedim gitti,artcıda korumalık yoktu,pilottada sadece kask oda baglamamıs sanırım kafasından cıktı , motor havalandı resmen neyse yanlarına gıttım koşa koşa,allaha şükür ufak tefek çizikler wardı adamlarda,motor 100 metre ılerde kontagı kapamaya gıttım akabinde hani yeminle eşşek kadar motor bu kdr buyuk sanmıodum yanıldım gercekten buyuktu,bıde bunları gordum dedım ben yokum :D motoru 1 gün once almıslar,grenajlar paramparca,ön catal yamuk.arka jant 8 olmuş :S allah korusun herkesi
    yazacaktım vazgeçtim.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yazma abi bosver
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

büyüğümsünüz eger 1 yanlışım warsa yanlışşsın murat diyin,söleyin hatamı ben yasadıgım gördüğüm bana doru gelen şeyleri yazdım eksiğim hatam varsa duzeltın büyüğümsünüz..
    1 sey yazdım herkes hurra üstüme atladı :S

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    ark bu anlattıkların çok abartılı geliyor belkide sen mecazı mursel yapıp daha da buyutuyon herşeyi olmayanı olmuş gibi yapıyon belkide dikkat cekmek ıcınde olabılır.
    ::gleam::Bugünü dünüme yarınıma değişir giderim
    Zaten bu kafada değil seni, evi bile zor bulurum::cheeeeer::

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdıkların yıllarca burada kalacak, iyi-kötü deneyimlerini bir sürü insan okuyacak. Bu yüzden Türkçe kullanımına 'biraz' özen gösterirsen seni daha iyi anlayabiliriz ve yazdıklarını tüm insanların önemsemesini sağlarsın.

Onun dışında yeni üye olup 'hurra' diye ortama daldığın için sana yapılan hurralıkları hoşgörmelisin. Önce forumu kullanmayı iyice öğren, kask koruma nedir, nasıl hayat kurtarır? Sürüş kuralları nelerdir? Sadece hız yapmak, risk almak değil. Asıl bu işin zevki yıllarca kazasız belasız, dağda bayırda ovada motosiklet kullanarak çıkartılır.

Hadi bakalım hoşgeldin, arama özelliğini en çok kullanan üye olman dileğimle.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

bıyıklı tşkr ederım..

ben sıze 1 seyleri pofpo layıp anlatsam elıme ne geccek anlatmasan ne geccek. herkes ayrı bi telden tamam siz harkiasınız mukemmelsiniz :D kral siz olun tamam ::D ehujazd

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı druzwell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 cc'ler , 1000 cc'ler gerçekten çok tehlikeli.Motor otomobil gibi değil.Arkana yaslanıp şarkı türkü söyleye söyleye gidemezsin.Psikolojik olarak bir an önce yolu bitirmek isteyeceksin.Altındaki motor güçlü olunca trafikte önünde gördüğün araçları sollamak için hızlanıp arkanda bırakmak isteyeceksin.Motor otomobilin arkasında kalmaz psikolojisine kapılacaksın.Tabi bu arada hızın zaman zaman 160 üstüne çıkacak.Altındaki motor da ferrarileri geride bırakacak 240 km hız yapacak bir motor olursa kendine hakim olman çok zor.Özellikle ilk mesajında yazdıklarına bakılırsa özellikle senin mantığındaki bir kişi için çok tehlikeli.Sen bu güne kadar bir kaç kaza yapmışsın ancak yüksek cc'li motorların şakası yok.Onlarla ölmek çok kolay.O çok sevdiğin adrenalini hissedemeden öteki dünyaya göçersin.Motosiklet iki teker.Yoldaki en ufak bir taş parçası bile seni yoldan çıkarabilir.Unutma ki motorda kaportan vücudun.Sakın yüksek cc ile motora başlama.Önce 250 cc ile en az bir sene iyice alış.Hayat bu kadar ucuz değil.32 yaşında bir büyüğün olarak sana diyeceğim şu ki :Bir zamanlar bizde mobiletlerle taklalar attık.Bir zamanlar bizimde aklımız bir karış havadaydı.Tehlikeler atlattık.Ancak şimdi akıllandık.Sende de böyle olacaktır.Belli bir yaşa gelen herkes sakinleşir uslanır.Çılgınlıklar geride kalır.Ancak şimdi geçmişe dönüp baktığımda iyi ki o zamanlar altımda 600'lük bir motor yokmuş diyorum.Şu an da cbf150 kullanıyorum ve 600'lük motor almayı hiç düşünmüyorum.Bu motor 240 yapıyo ama ben hiç bir zaman o hızlara çıkmam demek kendini kandırmaktır.İlla ki hız yaparsın.Kendini düşünmüyosan seni seven insanları düşün.

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    işte yazanlarda cıkıyor
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler