Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

herkese merhaba kazasız belasız günler

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ben motor sürücüsü değilim açıkçası ama her zaman motor sevdalası olmusumdur..Motor sürene her zaman saygı duyarım çünkü motor sürmek öncelikle cesareti hakimiyeti kendine güveni ve bagımsızlıgı simgeler gelecek sene bende sürücü olarak aranıza katılmayı düsünüyorum ama henuz oturtamadım kafamda arastırıp ögreniyorum burada bi yazı yazdım okur ve yorum yaparsanız sevinirim...
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...m-mt%5D-3.html

saygılar...İns kazasız belasız günler geçirirsiniz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol kardeş aramıza hoş geldin kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle!!!
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    hoşgeldin katılımcı olman dileğiyle
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    hosgeldin kardesim kalıcı olman dilegiyle

Motosikleti
    Prince giantco Cruiser
    Alıntı h0yr4t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam gardeşler bende çorumluyum 24 yasındayım bu sene okul bitirip ins ise baslıcam ömrüm boyunca arabaya binmekten nefret ettim sürmeyede yeltenmedim ama illaki bi tasıt lazım son 1 2 senedir bi motosiklet tutkusu ki sardı beni %90 çorumda çalısacam kafamda motor olayını oturtmaya çalısıyorum motor sürmezsem artık evlenince eşime araba sürdürcem bska çare yok...
    Çevremde hiç motor sevdalası yoktu sadece yazları mobilet tarzı küçük motorlar sürdüm yani anlıcanız çok çömezim. Sizce bslangıc olarak neler yapmalıyım forumu incelemek dısında..
    Bi scooterlamı baslayayım yoksa ybr 125 tarzı bir motorlamı motor olayını bilmedigim için ne motora yazık etmek ne de kontrolü zor bi motorla kendime yazık etmek istiyorum. Suzukinin an 125 i ile ilgili çok güzel yorumlar var ama bildiniz gibi servisler çok uzakta çoruma bende çömez olduum için ne yapacagımı sasırdım scooterla 200 km lik yola çıkılmaz diyor herkes.0 motor almayayım mı yazık mı ederim.
    Ömrüm boyunca kısa vadeli hedefler koyarak onları gerçeklestirdim sizce motor sürmek benim için yanlıs bi hedef mi yorumlarınızı bekliyorum uzun oldugu için özür dilerim...
    Çorum Sayfasından Aldım Alıntıyı.
    Motor Sürmek kimse için yanlış bir hedef olamaz. Zaten ister istemez elinden gelmeden yapıyorsun bazı şeyleri yoldan geçen motorlara bakma arkadaşından isteme bayii e gittiğinde kadın yerine motor dergilerine bakma tv de motor yarışları gördüğünde zaplamadan izlemek bunların çoğu istem dışı oluyor. İstiyorsan yap neyden çekiniyorsunki? Etrafındakiler saygı duyucaktır,Duymasa bile Duymayı öğrenicektir. =) Sen istedikden sonra gerisi boş...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldin Düşüncelerin cok güzel SAYGILAR
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    hoşgeldin ..kalıcı olman dileğiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)