Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hani fakir ama gururlu bi ladesçi vardı ya... :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    parasızlık + kararsızlık...
    Motosikletine lades oynamak başlığında dersini alan delituran olarak yeni üyelik ile karşınızdayım.Kaybetme siniri ile üyeliğimi iptal ettirdim ama sağlam kafayla düşününce motosiklete binip denemeden bu işi bırakmak istemediğimi anladım.Çünkü benim için motosiklet konusu çok sevdiğim ama anlaşamadığım bi sevgili gibi;onun -gerçekten öyleyse- kötü olduğunu kendi gözlerimle görmeden ben bu işin peşini bırakamıyorum...
    Kişisel bilgilerime gelince;
    İzmir'de oturuyorum,Celal Bayar Üniversitesinde öğrenciyim (makina mühendisliği)
    Kısa bir süre dersim olmadığı günlerde Bornova Özgörkey Otomotivde (Bmw Bayisi) vespa servisinde çalıştım,temel bakımlarda bilgim var
    Şimdilik bu kadar,saygılar herkese

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Kaybettiğine üzüldüm. Aramıza tekrar hoşgeldin. Unutma gün doğmadan neler doğar.

Motosikleti
    Sym Vs150
    başlık iimiş ;) valla naap et babanı ikna et bu arada tavuk yemezsin heralde bidaha

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    yapma be kanka, üzüldüm şimdi .
    yeniden aramıza hoş geldin ...
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Çamura yatacaktın yaa olmadı mı? Neyse kandırırsın bi gün nasıl olsa. Hoşgeldin.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    aramıza tekrar hoşgeldin hayatta ne olursa olsun bişeylerden vazgeçme bu ne olursa olsun..

yine tekrar çekip gitme kalıcı katılımcı olman dileği ile..

Motosikleti
    GT650R
    Merak ettiğim bişey var, acaba sen kazansaydın babanın tutumunu merak ediyorum, bunu kendisine bir sorsana, çamura yatarmıydı acaba.
    Ama erkek adam sözünden dönmez, kaybettin dostum, babana motor lafını bile açamazsın...

bu arada ne biçim bir nick bu insan lades falan koyar o zaman her kesin aklında kalırdın..
    Akıllı adam aklını kullanan adamdır, Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanan adamdır.
    Emrolunduğun gibi dosdoğru davran. Ve azıtma (Hud 112)

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Tekrar hoşgeldin ))

Şaşırmıştım zaten bir ladesle motoskilet sevdasından vazgeçebildiğine.. Döneceğine kaat getirdim sonra, o sebeple gelişine şaşırmadım
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    sağlık olsun bozma moralini, illaki bigün olur nasıl olsa, bi dahakine daha iyi çalışır yenersin pederi

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    vay be kaybettin hatüh üzüldüm bak şimdi....
    neyse bozma moralini gün doğmadan neler doğar
    zaman herşeyin ilacıymış öyle diyo büyüklerimiz bekle bakalım sabırla.
    bi bakmışın senin peder çok üzülmüş haline. çekmiş kapıya bi sıfır motosiklet.
    anahtarları uzatmış al oğlum güle güle bin ben hata etmişim filan gibi damardan sözler . olmaz olmaz deme herşey olur bu hayatta.

Motosikleti
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim bişey var, acaba sen kazansaydın babanın tutumunu merak ediyorum, bunu kendisine bir sorsana, çamura yatarmıydı acaba.
    Ama erkek adam sözünden dönmez, kaybettin dostum, babana motor lafını bile açamazsın...

bu arada ne biçim bir nick bu insan lades falan koyar o zaman her kesin aklında kalırdın..
    Babam alırdım diyor ama inanmıyorum ben çünkü o zaman "bi dandik lades yüzünden mi almıyorsun?" dediğimde e kazansaydın o zaman diye dandik bi cevap verdi
    Erkeklik sözünden dönmemek değil sadece bi oyunda kaybettin diye mücadeleyi bırakıp gitmemek,gerçekten kaybettiğinde karşındakini tebrik etme becerisidir.Oynanan lades oyunu aslında çok çok da ciddi değildi ben haddinden fazla ciddiye aldım o yüzden sinirle yanlış hareketler yaptım.
    Takma adıma gelince,isim Mario Puzo'nun Baba (the godfather) kitabındaki bi karakterin adı;tavsiye ederim güzel bir eserdir.
    İlgi gösterip cevap yazanlara çok teşekkür ederim sağ olunuz var olun tekeriniz düz bassın...

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı urcolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emin ol çamura yatardıı,yda oğlunu yeneceğine emindii
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hoşgeldin ))

Şaşırmıştım zaten bir ladesle motoskilet sevdasından vazgeçebildiğine.. Döneceğine kaat getirdim sonra, o sebeple gelişine şaşırmadım
    kaat nedir nasıl getirilirr anlatırmısınızz

ladesçiler güzeli tekrardan hoş geldinnn,ama böyle her oyunda sinirlenip gideceksen,burası terminale döner haberin olsun
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    as t1
    tekrar hoşgeldin kardeşim ekonomik özgürlüğünü kazandıktan sonra kendin istediğin motoru alırsın ama benden tavsiye birdaha sakın ladese girme
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emin ol çamura yatardıı,yda oğlunu yeneceğine emindii

kaat nedir nasıl getirilirr anlatırmısınızz

ladesçiler güzeli tekrardan hoş geldinnn,ama böyle her oyunda sinirlenip gideceksen,burası terminale döner haberin olsun
    haklısın ben de kızdım zaten kendime,var mı 1 kere yenilince tas tarağı toplayıp gitmek?Esas mesele kalıp savaşmak,kaybedilecekse de dövüşe dövüşe kaybetmek Teşekkür ederim ilginize saygılar efenim

@okayyorukcuoglu
    teşekkür ederim senin fikrini de uyguladım ama olmadı kısmet
    Lades konusunda dersimi aldım biraz geç oldu ama neyse
    saygılar efenim sağ olun gününüz güzel olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı LucaBrasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çünkü benim için motosiklet konusu çok sevdiğim ama anlaşamadığım bi sevgili gibi;onun -gerçekten öyleyse- kötü olduğunu kendi gözlerimle görmeden ben bu işin peşini bırakamıyorum...
    biz onu gözümüzle gördük,hakkaten kötüüü...

motosiklet iyidir.Üzerine binenler ve etrafındakiler kötü olabilir sadece.Kendi başına kötülük yayan motosiklet ben hiç duymadım.

lades magduru kardeşim,sen şimdi kontrollu davransaydın,hatta bi kaç gün sonra ısrarla" ben ferrari istiyorum kazanırsam satın evi,köydeki tarlaları,bana ne amcam bankaya borçlansın,dayım yengemin bileziklerini bozdursun bana ferrari almazsanız bu ladesin sonu kötüye varacak" gibi korku salsaydın aleme onlar"mızıkcılık yapalım da motosikletle kurtaralım oğlumuzu" filan deyip razı olurlardı.
    demek ki kötü olan kişinin hırsını kontrol edememesiymiş

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    hoşgeldin,sağlık olsun bi daha ki ladesde sen kazanırsın motoruna kavuşursun

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bence ekmeğini eline al ondan sonra motorunu kendin alırsın ladesle falan uğraşma hiç
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ekmeğini eline al ondan sonra motorunu kendin alırsın ladesle falan uğraşma hiç
    kesinlikle katılıyorum muzaffer abi ben 1 yıl öncesine kadar yarışları izlemek haricinde hiç bişe demiyodum aileme ne zaman işe baladım o zaman yavas yavas ben motr alcam demeye basladım şimdilik kimse sesini cıkarmıyo bakalım sonuçta kendi param kimse ne yaptığıma karışamaz

sende hoşgeldin arkadasım pes etmemen güsel
    kal ve savaş evde ölmektense cephede ölmek güseldir
    sen kal aşk ben giderim buralardan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Başlık çok güzel olmuş Üzmüştün bizi ama tekrar hoşgeldin bakalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    yapma yaaa kaybettiğine üzüldüm vallaaa

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler