Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aranızdayım artık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba cbf250 almayı düşünüyorum motoru ikinci el alıcam fakat bu motor bloğu üstünde 1 2 cbf de yağ birikintileri gördüm bunlar nedir kafama takıldı..Honda önceden cgl125 kullanıyordum ve 5,500 6,000 ytl ye güzel temiz ve uzun süreler kullanabilceğim bir motorsiklet arıyorum..Birde korunma konusunda full olmak istiyorum bu body dizlik dirseklik gibi şeylerin fiyatlarına nerden bakabileceğim hakkında bilginiz varsa çok iyi olur..Kask olarak 200 300 ytl ye iyi birşey alabilir miyim sizce mont olarak ne önerirsiniz..Şimdiden cevaplayan ve okuma nezaketinde bulunan arkadaşlara teşekkürler ederim...İzmir mt bekle beni yazın aranızdayım
    Bİ selektöre BİN manita

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    hoşgeldin şimdiden hayırlı olsun motorun.
    forumu tıkla sonra motosiklet modellerini tıkla honda cbf 250 topi ğine gir hertürlü bilgi orda..
    kask dizlik koruma vs. vs. feyizoğlu diye bi firma var google den bulursun hertürlü ihtiyacını karşılar orası iyidir.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    öncelikle hoşgeldin. İzmirde toplantılarımıza katılırsan daha detaylı bilgiler verebiliriz. Ama karataşta MCA motor var oraya gidersen sana hertürlü yardımı yaparlar.

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle hoşgeldin. İzmirde toplantılarımıza katılırsan daha detaylı bilgiler verebiliriz. Ama karataşta MCA motor var oraya gidersen sana hertürlü yardımı yaparlar.
    Abicim toplantılarınızın topiclerine baktım motorumu alır almaz aranıza gelicem hatta bi toplantınıza olmadı arabayla gelirim hem sizinle tanışmış olurum hemde detaylı şekilde konuşma imkaanımızda olur..
    Bİ selektöre BİN manita

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim toplantılarınızın topiclerine baktım motorumu alır almaz aranıza gelicem hatta bi toplantınıza olmadı arabayla gelirim hem sizinle tanışmış olurum hemde detaylı şekilde konuşma imkaanımızda olur..
    toplantılara gelirken motosiklet şart değil. Metro ile bile gelebilirsin. Görüşmek üzere

Motosikleti
    suzuki/m800
    Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba cbf250 almayı düşünüyorum motoru ikinci el alıcam fakat bu motor bloğu üstünde 1 2 cbf de yağ birikintileri gördüm bunlar nedir kafama takıldı..Honda önceden cgl125 kullanıyordum ve 5,500 6,000 ytl ye güzel temiz ve uzun süreler kullanabilceğim bir motorsiklet arıyorum..Birde korunma konusunda full olmak istiyorum bu body dizlik dirseklik gibi şeylerin fiyatlarına nerden bakabileceğim hakkında bilginiz varsa çok iyi olur..Kask olarak 200 300 ytl ye iyi birşey alabilir miyim sizce mont olarak ne önerirsiniz..Şimdiden cevaplayan ve okuma nezaketinde bulunan arkadaşlara teşekkürler ederim...İzmir mt bekle beni yazın aranızdayım
    hoş geldin kardeşim sen beni dinle cuma toplantıya gel (oguz çatal ) kardeşimiz sana ilk mt aşısını vursun yazı filan bekleme biran önçe aşını yaptır kuyrukta bekleme tekrar hoş geldin

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Aramıza hoşgeldin...
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    aramıza hoş geldin .

Motosikleti
    YEMEHE DT 125 R(inş.) KTM 640 adventure
    hoşgeldiniz 23 krktr

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    H.g. iyi forumlar .

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    İzmir mt bekle beni yazın aranızdayım
    Hoşgeldinnn
    Yaz kış ilkbahar sonbahar her mevsim bekleriz
    Bi de bişey önercem 6ooo ytl gibi bi bütcen var cbf25o ile heba etme bence.cg sürmüşsün motor konusunda bi yerlere gelmişsindir
    O kadar bütcem olsa direkk er5 düşünürdüm

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin aramıza kardeşim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldinnn
    Yaz kış ilkbahar sonbahar her mevsim bekleriz
    Bi de bişey önercem 6ooo ytl gibi bi bütcen var cbf25o ile heba etme bence.cg sürmüşsün motor konusunda bi yerlere gelmişsindir
    O kadar bütcem olsa direkk er5 düşünürdüm
    Evet abi ama er5`lere baktım km`si az er5 pek bulamadım birde yakıt konusunda biraz endişeliyim 5 6 litre falan yakıyorsa er5 zaten hiç yaklaşamam ama 3,5 4,0 litre yaksa oda cbf gibi düşünebilirdim motorun tipini falan çok beğeniyorum ama tek düşüncem yakıt cuma günü toplantınızda banada 1 kişilik yer ekleyin bende gelmek istiyorum sizlerde tanışmak sohbet etmek benide yazın
    Bİ selektöre BİN manita

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    aklını karıştırmak gibi olmasın honda güzeldir ama hyo'yu neden düşünmüyorsun 250comet performans bakımından hondadan daha iyi bence bi araştır derim

korumalar hakkında bilgi ve alış-veriş için feyizoğlu 10 numara tavsiye ederim

bu arada aramıza hoşgeldin
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin toplantıalra beklerız
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin toplantıalra beklerız
    Herkeze teşekkür ederim abide hyo ne bileyim böyle hani insanların bazı markalara karşı bi önyargısı olurya benimde hyo öyle güvenemiyorum ben 6,000 liraya falan motorsikleti almayı 1,000 1,500 ytl de korumalara vermeyi düşünüyorum kask(300), mont(500), body(150), eldirven(100), dizlik(100), dirseklik(100)... gibi..Tek çocuğum ömür boyu aileme bakılmaya muhtaç ve onları benden esirgemek istemem o zaman motorsiklete hiç binme diyceksiniz ama bunun cevabı sadece sizlerinde bildiği gibi 5 harf.....TUTKU
    Bİ selektöre BİN manita

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin sdk.

motorlanma planlamandan dolayı seni tebrik ederim,
    korumaların kalitesinden ve tam olmasından ödün vermeyeceğini söylemen çok güzel,
    yukarda wallace'ın dediği gibi mca ya gidip motosiklet.net'in selamı var dersen sana yardımcı olacaklardır.
    tasarladığın alışverişlerin arefesinde toplantılarımıza gelmen senin için faydalı olacaktır
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin sdk.

motorlanma planlamandan dolayı seni tebrik ederim,
    korumaların kalitesinden ve tam olmasından ödün vermeyeceğini söylemen çok güzel,
    yukarda wallace'ın dediği gibi mca ya gidip motosiklet.net'in selamı var dersen sana yardımcı olacaklardır.
    tasarladığın alışverişlerin arefesinde toplantılarımıza gelmen senin için faydalı olacaktır
    Karmacoma abicim korunma benim en önemli faktör bazı arkadaşları görüyorum 7,000 8,000 liralık bütçeleri oluyor düşünüyorlar 8,000 liraya hangi motoru alsam diye korunma benim için en önemli olan faktörlerden biri toplantıları hiç kaçırmamayı düşünüyorum zaten yorumun için ayrıca teşekkür ederim aklıma hyosung 250 naked takıldı ama karar veremedim hala bakalım birde toplantılarda firkilerini alayım büyüklerimin artık kısmet inşallah herşey herkezin dilediği gibi olur..
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Yamaha XJ600S - Kawasaki ZX9R
    gel gel şimdiden hoş geldin http://www.youtube.com/watch?v=0ozmG...mt%5D-305.html İzmir MT farkı
    [COLOR="DarkRed"][B]Yaşadığın Her An Kendi Hayatındır...[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler