Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hoşbulduk mu denir

Motovento
    REKLAM ALANI
    kankavi® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki EN500 2000
    valla arkadaşlar benim durumumda hoşbulduk denir mi bilmiyorum zira temmuz 2006 dan beri üyeyim. üyesin de nerdesin kardeşim nie hepi topu 11 mesaj atmışsın bu zamana kadar diyeceksiniz ki valla haklısınız. çok aktif olduğm söylenemez. velhasıl eski nick im olan yuoha'yı kullanmaktam vazgeçtim, bu yeni nick ile (soyadım olur) daha bi aktif olarak aranızda bulunabileceğimi umuyorum.

hazır topic i açmışken bunu da soriim aradan çıksın: yan tarafta görünmekte olan motorumu mart 2007 de ilk motorum olarak almıştım (hala çömezim demeye çalışıyorum) ve de eylül ayında öğrenci değişim programı ayağına motorumu geride bırakıp yurt dışına çıktım. çıkarken de bi acele akünün kutup başlarını sökmeyi unutmuşum. sonradan benim valideye tembihledim arada bi çalıştır die ama benim valide ne annar motordan bir iki çalıştırıp unutmuş. aklına geldiğinde de motor sen misin beni unutan deyip çalışmamış. sonuç olarak 10 güne kadar yurda dönüyorum ve benim aaaaaaacilen şu akü işi halledip içimde birikmiş özlemi gidermem lazım. sorum bu akü nerde nasıl doldurulur. teknik bilgiler forumundan bauhaus da akü şarj etmeye yarayan bi alet satıldığını okudum bu alet işimi görür mü? her amper seviyesine uygun mu? yoksa illa git yeni bi akü al mı diyosunuz
    Hayliden hayli kalınlaştı yobazlık yeniden, Softalık zorlu anırtı ile aldı yürüdü.
    Kara bir kinle taassub pusudan çıktı yine, Yurdu şâhâne cehâlet yeni baştan bürüdü. (Neyzen Tevfik)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ironman666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL650
    herhangi bir tamircide şarj cihazı vardır.Oralarxda şarj ettirebilirsin.

Hoşgeldin bu arada

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    *akü şarj etmeye yarayan bi alet demişsiniz her ampere uygunmudur demişsiniz.evet uygundur motosiklet aküsünü 1.5-2 saat içinde(tabi akü zır boş değilse)rahatlıkla doldurabilir .Bende var çok iyi bir alet yıllardan beri evde duruyor ve gerektiğinde büyük işler başarabilirler kendileri(ototeyp çalıştırır,akü şarj eder vs. vs.)
    Bu arada hoşgeldiniz diyelim artık
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    bir arkadaşın arabasından kablo ile motorunu çalıştır. sonra çık yola uzun uzun motorunla hasret gider,bu arada da akü dolsun. tabi aküde başka sorun yoksa.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    hoşgeldin vallaha motorun nasıl bişey bilmiyorum ama ben yiterek çalıştırıyorum
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Hoşgeldin kardeş,öncelikle akün kuru akümü sulumu,eğer sulu aküyse yaklaşık üç ay olmuş çalışmıyalı kendini zor toplar,olmadık yerde yolda bırakır seni,yenisini alman daha iyi olur,eğer kuru tip ise kurtarma şansın daha fazla olur,bir oto elektrikçisine gidip akünü ölçtür şarj tutup tutmadığına bak,şarj tutmuyorsa yenisini tak ve kuru tip taktır(benden naçizane tavsiye)
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    aramıza hoşgeldin kankavi

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    aramıza hoş geldin ..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldinn .............................
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    as t1
    Alıntı agokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir arkadaşın arabasından kablo ile motorunu çalıştır. sonra çık yola uzun uzun motorunla hasret gider,bu arada da akü dolsun. tabi aküde başka sorun yoksa.
    sakın öyle yapma kardeş arkadaşın motorunun aküsü bitti taksiden bastık bende öyle biliyordum kendi kendine doldurur sanıyordum gitti arkadaş 10 km falan benzinliğe girdi bir stop etti motoru çalışırsa iki olsun bende anlamadım niye şarj olmadı aküden heralde

benimde akü boşalmıştı tır aküsünden bastım tabi tek aküsünden çalıştırdım 10 dk. falan stop ettim birdaha çalıştırdım çalıştı yani diyeceğim bazı aküler kendinini 5 10 dk falan çalıştırmayla toplamıyor herhalde hani yolda kalmayasındiye söylüyorum saygılar.
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    hoş geldin .. bence akü konusunda kafanı takma .. zira yeni bi akü alacaksın düşüncesindeyim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    hoşgeldin tekrardan sadece akü ile bitmez karbüratördeki benzin tortulaşmıştır temizletmek gerek yada temizlemek gerek
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin tekrardan sadece akü ile bitmez karbüratördeki benzin tortulaşmıştır temizletmek gerek yada temizlemek gerek

Bu arada Hoşgeldin paşam....
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ................... ............. /' /)
    ................./´ /)........./¯ //
    ..............,/¯// ......... /...//
    ............./...//. ......./¯ //
    .........../´¯/'´ ¯/´¯ /.../ /
    ........./'.../... ./... /.../ //
    ........('(...´(... ....... ,../'. .')
    .........\.......... ..... ..\/..../
    ..........''...\.... ..... . _.•´
    ............\....... ..... ..(
    ..............\..... ..... ...\

Bu gün yepyeni bir dünyanın kapılarını araladın yolcu,
    burası motorcunun huzura erdiği yerdir, burası motorcuyu her yönden anlayan kendisi gibi insanları cevresinde her an görebileceği yerdir, burası rüyaların gercek oldugu, sınırların kalktığı yerdir, burası aklının bir köşesinde hep olan ama bir türlü adını koyamadıgın yer, evet..

Comfirmation Bias

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    aramıza hoş geldin

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    kankavi® aramıza hoşgeldin

bu arada sende hoşgeldin ironman666 efendiiiii
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)