Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

atv almak istiyorum teknik yardım desem acaba kovulurmuyum?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    atv olcak bakalım arastırıyoruz
    arkadaslar ktc\girne de yaşıyorum ziraat mühendisiyim ne zamandır alsammı almasam mı diye düşündüğüm bir motora şimdi iş icabı muhtaç durumdayım. tamamen engebeli arazide dolaşmak için bi atv düşünüyorum en az kac cc olmalı marka model gibi yardımlarınız olursa sevınırım. ayrıca 2 tekerleklılerın dunyasında boyle bır sualın yerı yoksada hepınızden sımdıden ozur dılıyorum. saygılar.
    çıplak dogdun cıplak gömuleceksin onursuzlugun luzumu yok!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özürün kabul edildi..Geç içeriye...
    Babocan kıbrısta satılan markalar hakkında bi bilgim yok ama en az150cc olmalı bence...Tabi madde in JAPON...
    Bu linklere bi bak istersen..
    .
    .Bu JAPON.
    http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...un.php?k_id=24
    .
    .Bu sözde TÜRK.
    http://www.galerisayan.com/index.php...mart&Itemid=11.
    .
    .Buda karışık ÇAN-ÇUN-CON
    .
    http://www.ardaav.com/index.php?link=grup&no=6
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    yukarıya yazmayı unutmusum kktc lı deılım. türkiye cumhuriyeti vatandasıyım.(burda yasayan arladaslar bunu neden belırttıgımı anlamıslardır)
    arkadasım lınkler ıcın cok tesekkurler ben saten bı kac ahftadır bu urunlerı ıncelıyorum lakın benım kafama takılan su bası yabancı sıtelerde arazı ıcın raptor tıpı olmalı denıyor kımı ulkem ınsanı 400cc den assası oyuncakdır dıyo. benım merak ettıgım asıl konu sudur ben dag tepe bayır camurun ıcınde gıdecegım ıcın bu aracları yakından tanıyan bır arkadastan nasıl bı model benım ısımı gorur gıbısınden bılgı almak ıstıyordum

Paşam kıbrısta bizim be...Benim anlamadığım, daha doğrusu sormadığım atv'yi nereden almayı düşündüğündü..Kusura bakma..Girne diyince ben ordan alacağını sandım....CC olayına gelince de kullanacağın arazi şartlarını makinayı alacağın bayiiye söylesen yardımcı olmaları gerek..Benim fazla bi bilgim yok ama yinede ne kadar CC.....O kadar güç ve haz...

Motosikleti
    kıbrıs olayını s gecelım bosver actırma kutuyu soyletme kotuyu olmasın saten motorcular arasına atv dıyerekden gırdık bıde forumu sıyasete cevırmıyeyım.
    geleyım meramıma kıbrısdan turkıyeden yahut ıngıltereden alıcam bu aletı tabı ılk 2 secenek daha kolay olacak burdakı bayılerde war ama adamlarda bılgı yok arkadas 75 cc makına ustunde yazıyo 90 kg max dıye adam bana al gardasım 3 kısı bın ceker dıyor. sımdı ben bu adamlara neyın yardımını ıstıcem.
    he fazla cc tabı fazla haz ve guc aynı zamanda fazla da para demek 18 mılyar da bı atv ye vermem werırsemde ertesı gun gıder aklımı kımsesız cocuklar dernegıne bagıslamam ıcab eder. yanı ben 5 bın ı asmak ıstemıyorum acıkcası. bırde arastırmalarım sonucu edındındıgım ılgınc bısı war oda bu of road modellerde 250 en cok 300 cc dıyo gavur sıtelerı. yanı 600 cc makınaları cıftcılere onerıyolar alet ekıpman ceksınler dıye. bı kullanan bulup basını agrıtmadan olmıcak bu ıs herhalde.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum istanbuldan alabilme durumun varsa sani bu konuda kesin bilgilendirecek kişilerle görüştürebilirim fakat zor olmazmı istanbuldan götürmen gerçi başka yerde de çeşit bulamazsın dediğin gibi 90 kg kapasiteli makinaya 3 kişi bindirirler Süleyman Memnun Motosiklet Okulunda çalışıyorum bizim ATV eğitimi veren bi arkadaşımız var ATV satış kiralama falan da var mağazada benim pek bilgim yok modeller hakkında falan da ondan bişey diyemiyorum çokta kullanmadım da hangisi daha iyi olur onun içinde kesin bişey söyleyemiyorum baya da çeşidi var o aletlerin vitesli vitessiz dört çeker iki çeker iki zaman dört zaman geri vitesli falan buradan da yazışarak direk bilgi sahibi olmadığım için aktarmak uzun sürebilir enginegemen@hotmail.com veya info@suleymanmemnunmx.com a mail at ordan iletişim kuralım dediğim gibi seni işi bilen birileriyle görüştürebilirim ama istanbul'da onun dışında maille veya vuradan yardımcı olmaya çalışayım ama ne kadar olabilirim bilmiyorum istanbuldan alırsan oraya nasıl götüreceksin feribot falan var mı istanbuldan kıbrısa arabalı feribot gibi bişey
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    üstad cok tesekkurler maılı atıyorum hemen.
    fazla secenegım yok mecburen turkıyeden alıcam 1200 paund a ıngılterede yamaha raptor buldum lakın 2500 paund vergı ve 500 paund yol parası gerekıyo e bu ıslemı yaparsam aklımı darulacuze kurumuna bagıslamam lasım.

mersın ve tasundan kalkan yuk gemılerı bızım burdakı patronun oldugu ıcın tr den gelırse yol parası olmayacak. ben hemen maıl atıyorum msn de eklıyecem.
    yardımın ıcın cok saol.

i
    ..''atv almak istiyorum teknik yardım desem acaba kovulurmuyum?''
    .
    Yaw sen kovulmadın mı daha..
    .
    .
    .
    Şaka.Şaka..Bak sorun çözülmişe benziyo paşam..Rastgele..
    Pound yazmışsın ya YTL olarak ne kadar şimdi merak ettim bak..

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rica ederim yardımcı olabilirsem sevinirim de tarsusa kadar atv yi nasıl götürmeyi planlıyosun müsait aracın varmı neyse o kısımları sen halledersin artık ben atv kısmında yardımcı olabilirim nasıl biyerde kullanıcan falan ayrıntılı anlatırsın artık bende ona göre konuşurum hem servisle hem mağazayla hem kiralamayla neyse bi haber gelsin de senden yardımcı olmaya çalışayım
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)