Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar siteye yeni üye oldum.Bu kış motor almayı düşünüyorum ama motor hakkında hiç bilgim yok.Yarın ehliyetimi alcam.Kafamda birkaç soru işareti var yardımcı olursanız sevinirim.
    1-Apartman dairesinde yaşıyorum.Motoru apartmana girerken bahçe var bahçede bıraksam olur mu?Motorlarda nasıl bir güvenlik önlemi var çalınmaya karşı(alarm filan oluyormu?)
    2- Motor vergileri nasıl çok oluyor mu?
    3- Hysoung GT 250 R düşünüyorum tavsiye edermisiniz.
    Şimdiye kadar 2 defa motor kullanabildim.İnanılmaz zevkliydi.Şuan tam bir motor tutkunuyum alacağım günü iple çekiyorum.
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    öncelikle hoşgeldin.motor almadan önce ehliyet alman çok akıllıca bir davranış.
    alacağın motoru tabi ki binanın bahçesine yada otoparkına bırakabilirsin.ben apartmanın bahçesinde komşunun balkonun çelik kilitle bağlıyorum.disk kilidi takıyorum ve gidonu kilitliyorum.motosikletler için alarm sistemleride mevcut.fiyatlarıda 40-50 ytl civarı diye biliyorum.vergi konusuna gelince:bendeki 250cc motor için yıllık 60 ytlyi iki taksit ödüyorum.tabi bu vergi oranları motosikletin motor hacmine göre değişir ve altı ayda bir,yılda iki taksit olarak ödenir.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

berk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    verdiğin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım yanlız bahçeye bıraktığın zaman kışın sorun olmuyor mu?Açık alan yağmur filan...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşşgeLDin Bahçede muhafaza edebilirsin yalnız çalınma tehlikesi yüksek biliyosun hırsızlar sınır tanımaz

HYo
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler