Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar Merhaba GT250R ALIYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    lonised - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese merhaba bir süredir siteyi takip ediyordum ve sitede yazılıp çizilen başlangıç motoru konularını.Bende bütün bunları göz önüne alarak Hysng GT250 R almaya karar verdim.tecrübe kazandıktan sonra (beli aylar-yıllar sonra) 600ve üstü racing klasmanında devam etmeyi düşünüyorum.Özellikle racing istediğim için piyasadaki en ideal düşük cc li racing sürüş pozisyonu olan GT250R yi tercih ettim.cbr125 racer200 vs yerine.

Bu arada adım burak 25yaşındayım istanbulda ikamet ediyorum ve özel bi firmada danışmanlık yapıyorum

Görüş ve yorumlarınızı bekliyorum

herkese sevgiler saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    hayırlı olsun arkadaşım...en iyisini yapmışsın...250'lik motorlarda başlangıç için idealdir...yalnız Hyosung'un 250'likleri biraz ağırdır...tecrübeli olmadığın için ilk başlarda sıkıntı çekebilirsin...o yüzden full dikkat ve full korumalı olmanı tavsiye ederim...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Eh hayırlı olsun diyelim o halde.Motor güzel.Madem race olarak devam edeceksiniz seçim uygun.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

lonised - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilek temennileriniz için

Bilooo evet dostum ful koruma aldım bile

bellik vs dahil ilk defa bineceğim için motora biraz zorlanıcam haliyle ama dediğin gibi dikkat ve ehemmiyeti bırakmadıktan sonra kaza bela olmaz inş

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardşeim aramıza hoşşgeldin GT 250 ile güzel bi seçim yapmışsın

Ben de önce cbr 125 sonra GT 250 ve sonra cbr 600 le dewam etcem saygılar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

yageo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Hayırlı olsun.HFC'yede bekleriz.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bende 4 gün önce GT250R aldım.Gayet memnunum.Şuan rodaj süresi içerisinde olduğumdan vede fazla zaman bulamadığımdan motosikletimi tam olarak deneyemedim ama şunu söyleyebilirimki, beklediğimden daha seri ve konforlu bir makina.Zaten büyüklük olarak 600cc'ss lerden farkı yok.Bende çok kararsız kalmıştım 600'lükmü alsam GT250R'mı alsam... Sonra bana uygun olanın, bu makina olduğuna karar verdim.

Şimdi düşünüyorumda 1997-2000 model arası 600cc race almaktansa böyle bir makina daha doğru seçim oldu benim için.Birde şehir içinde çok gezeceksen tam ideali diyebilirim.Şimdi'den sana hayırlısı olsun.

Unutmadan, ayrıca çok yakışıklı bir makine
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)