Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba. Geçen sene üye olmadan kaçak olarak siteyi bayağı sıkı bir takip ediyodum.Ehliyet alma durumu suya düşünce kendimi motosiklet ve arabalarla ilgili herşeyden uzak tutmaya çalıştım ta ki bugüne kadar.
    Gelir gelmez bir fikir danışmak istiyorum size. Tanışma bölümünden de sorulur mu bilmiyorum ama acemiliğime verin bu seferlik Ben B ve A2 ehliyetini bir almak istiyorum. bi de benim isteğim vitesli bir motrorla eğitim alıp cbf 150 ybr 125 gibi motorlarla başlamak.iki kurs yeriyle görüştüm biri "istediğin motorla eğitim veririz sana" dediler fakat ders saatleri bana pek uymadı bu temmuzdaki sınava yetişebilmem için 2-3 günlük başlamış bir sınıfa girmemi önerdiler. Diğeri ise aklımı toptan karıştırdı. "daha önceden motosiklet kullanmayı bilmiyorsan sana burada A2 eğitimi veremeyiz" dedi daha sonra gençler bu işi kıvırıyorlar deyip "hadi seni kaydederiz" dediler.ben vitesli diye tutturunca "ne denk gelirse onla eğitim yaparsın" dedi.Bir de motosiklet eğitimi arkaya artçı hocayı alarak mı oluyor. 2. yer öyle dedi 1. yere sormadım.benim bildiğim kadarıyla artçı ile gitmek başka bir maharet ve tecrübe istiyor.bu ikinci yerinde ders saatleri bana uygun.sizce scooterda eğitim ve ehliyet alıp vitesli bir motoraehliyeti alınca geçebilir miyim? şimdi sizlerden yorumlarınızı bekliyorum. uzun bir başlangıç oldu :D ilginiz için teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125
    hos geldın sefa geldın kazasız surusler dılerım ayrıca egıtım alıcaksan vıteslıde al derım
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

saol kirke bu önerini aklımda tutucam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    merhaba hoşgeldin. ..

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    merhaba hoşgeldin..
    vitesli motor süreceksen eğitimi de vitesli motorda almanı öneririm..

hoşbuldum xnode :D

hoşbuldum pg13. o zaman gelecek ders seansını bekleyip, temmuz sonrası sınava giricem galiba bu gidişle.babam tanıdık vasıtasıyla bir yer daha bulmuş şimdi aklıma geldi o zaman vitesli diye kurstakilerin başının etini yemeye başlıyim :D

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    aramıza hoşşgeldin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hoşbuldum cakalaz

bu arada saolsun kirke ile pg13 vitesli de eğitim almamı öneriyor da diyelim ki kursla vitesli motor konusunda mutabakata varamazsam. scooterla eğitim alıp,ilk motor olarak vitesli motor seçersem zorlanır mıyım? Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz?

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    aramıza hoşgeldin .sorularına gelince,doğru adres şöyle.www.gelisimsurucu.com
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

roadmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    hoşgeldin keyifli sürüşler
    TECRÜBE GÜZELDİR AMA PAHALLIYA MALOLUR

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    aramıza hoş geldin iyi formlar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    aramıza hoşgeldiniz.......
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    merhaba hoşgeldin............

Motosikleti
    gilera runner vxr 200
    Niyet 0070 hosgeldin arkadasım sordukların konusunda sana ben pek yardımcı olamam cok fazla tecrubem yok emınımbırcok tecrubelı arakdas sana yardımcı olcaktır ama ehlıyet kursları hakkında bende bısıler solemek ıstıyorum.bende daha yenı aldım ehlıyetımı bı kac hafta oluyo.İlk gıttıgımde kayıt olmak ıcın motor kullanıp kullanmadıgımı sordular bende kullanmadıgımı söleyınce cogu yer azarlama durumuna geldı motorun yoksa nıye ehlıyet alıyosun dıyen bıle oldu.Şaşırıp kaldım ağlasam mı gülsem mi şasırdım.Mantıga bakarmısın yanı ben ehliyetsız mı cıksaydım trafıge motorum yok ehlıyetımı almaya geldım ehlıyetımı alıcam sonra motorumu alıcam bu kadar basıt ama yook olmaz neden biz Türküz çünkü kendimize has özellıklerımız var.Zaten egıtım falanda vermıyolar sınav sıstemıde cok salakca bılmıyorum heryerde aynımı.Komısyon onde arabanın ıcınde arabada abska bırı sınav oluo ben onu takıp ettıp sonra araba durdu bana gıt ısaretı yaptılar bende gıttım gormedıler bıle ne yaptıgımı .uff neyse ya canım sıkıldı iyice

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gün yepyeni bir dünyanın kapılarını araladın yolcu,
    burası motorcunun huzura erdiği yerdir, burası motorcuyu her yönden anlayan kendisi gibi insanları cevresinde her an görebileceği yerdir, burası rüyaların gercek oldugu, sınırların kalktığı yerdir, burası aklının bir köşesinde hep olan ama bir türlü adını koyamadıgın yer, evet..
    Comfirmation Bias

hepinizin "hoşgeldin" karşılamalarına çok teşekkür ederim. 1 saat kadar önce kadıköy gelişim sürücü kursundan İbrahim beyle konuştuktan sonra gelişime yazılmaya karar verdim. hemde vitesli motor konusunda hiç bir sorun yaşamadan kendisine tekrar buradan teşekkür ediyorum. temmuzda açılacak olan sınıfa girip önce B daha sonra da A2 ehliyetimi alıcam.işallah bir terslik çıkmazda kasım gibi ehliyetimi alırım ondan sonrada iş hondanın fiyat politikasına kalıyor(honda nolur yıl sonuna kadar cbf 150 ye zam yapma. tamam mı canım?) hepinize tekrar tüm yorumlarınızdan dolayı çok teşekkürler. daha sonra görüşmek üzere...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)