Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

siz ne yapardınız

Motovento
    REKLAM ALANI
    Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    hem bilgiişlemde çalışacaksın, hem de internette araştırma yapmaya bu kadar uzak olacaksın !!! Beleşçi olmayın biraz ön araştırma yapın bari.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet kentbilgi sisteminde çalışıyorum ayrıca müzisyenim kızmanı anlayamadım fakat neden yazıyosun ozaman ben sormuşum ne önerirsiniz diye herkez fikrini yazsa iyi olacak fiyat da yazarlarsa iyi olur dedim ne var bunda kardeşim allahum ya

Alıntı motobuscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hysoung dediğin marka kısmi olarak honda,suzuki,kawasaki gibi markalarla kıyasa girecek özelliktedir.
    Kesinlikle yanılıyorsun,Hyosung fiyatına göre fena motosiklet değil,fakat honda,suzuki,kawasaki gibi markalarla kısmi olarak bile kıyaslanamaz,özellikle Yamahayla birlikte adı bile anılamaz Hyosung orta karar kalitede motosikletler üreten bir firma.Gerçekleri görmek lazım alan arkadaşlar genellikle memnunlar.

Kardeşim tekrar söylüyorum sen direk gidip 600cc racing alma..ara modellerle pekiştir kendini sonra alırsın ille kafama koydum şimdi alacağım diyorsan,almadan önce tanıdığın birinden bulabilirsen dene kendin gör bakalım..daha iyi anlarsın ozaman..hadi bakim senden akılcı bir karar bekliyoruz.

prelude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OnurOznar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede nasil bir motor alacagina kara vermen iyi olur. Eger bulursan ben Suzuki SV650 tavsiye ederim. Kullanimi cok rahat, v-twin motor oldugu icin diger spor motorlara gore daha kolay bir motor.
    suzuki sv650 ABD' de tutulan bir motosiklet ama tr' de piyasası yok gibi, benimde merakım var bu makinaya, sv650s in sıfırları 18.000ytl civarı, ikinci eli ise 11.000 ile 12.000ytl.
    kuzey-egeli

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    cbf 500 le başla öle şap dıye 600 cc
    zor kardeşim geciş makıne sı olarak gs 500 de tafsıye edrim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    paylaşımcıtürk kardeşim, nedir olayın, kafa bulmak mı

Alıntı necropolis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paylaşımcıtürk kardeşim, nedir olayın, kafa bulmak mı
    yoo onu nerden çıkardınki

Alıntı tororosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 500 le başla öle şap dıye 600 cc
    zor kardeşim geciş makıne sı olarak gs 500 de tafsıye edrim
    anladım abi sürmesinde bi sorunum yok mükemmel motorlar kuzenimle gsx r1000 2005 te çıktığında yeni denemiştik ucak gibi motor yani daha hala aklımda onun için geçiş felan diilde.600 cc güzel gibi 1000 cc hem çok yakıt yakar hemde bnm için gerek yok yeni sayılırım. ikinci el felan baksam r6 lar ne kadardır acaba herkez r6 yı övüyo

arkadaşla alanyada tekteker arifle konuşdumo bana r6 ayarlıcak yeni bişey çarpık bulursak suzuki felan diyo süper oluyo diyo 9 bucuk milyara rr1000 almış çarpıkken 2006 model sıfır sandım,.yaptırmış iki bucuk milyar masraf yaptım diyor 20 den aşağıda vermem zaten diyo.beklede çarpık gelirse alırız dedi.bende bekliyoum bakalım nolacak.eğitiminide tekteker verecek

Alıntı Sellçuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle yanılıyorsun,Hyosung fiyatına göre fena motosiklet değil,fakat honda,suzuki,kawasaki gibi markalarla kısmi olarak bile kıyaslanamaz,özellikle Yamahayla birlikte adı bile anılamaz Hyosung orta karar kalitede motosikletler üreten bir firma.Gerçekleri görmek lazım alan arkadaşlar genellikle memnunlar.

Kardeşim tekrar söylüyorum sen direk gidip 600cc racing alma..ara modellerle pekiştir kendini sonra alırsın ille kafama koydum şimdi alacağım diyorsan,almadan önce tanıdığın birinden bulabilirsen dene kendin gör bakalım..daha iyi anlarsın ozaman..hadi bakim senden akılcı bir karar bekliyoruz.
    katılmamak elde değil dostum suzuki aprilla yamaha honda neyse gerisi yalan

arkadaşlar r6 iyi olurmu tekteker arif ders verecek.canavar yaparız takma kafana dedi. iyi olurmu sizce r6 lar kendimi kasıp 2003 veya 2 .4 ne alabilirsem iyi olurmu.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)