Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tabiki kawasaki

Motovento
    REKLAM ALANI

ya arkadaşlar ben motora yeni başladım ama bi zx6r la ne dersiniz foğrumu ama onu almasam kanser olacaktım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    cok fogru bi hareket yapmissin
    kanserden yavas olursun
    bu belki biraz hizlandirabilir..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    636 ile başlanmaz dostum, hırçın makinadır. Hata affetmez
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    yabanci forumlarda bu tarz basliklara "troll" deniyor, ben "sazan arayan" seklinde anliyorum ama argoda anlamini bilen varsa tabi yazsin
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    yok
    evet aslinda sazanlamisim:D
    neyse..

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı turan green adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar ben motora yeni başladım ama bi zx6r la ne dersiniz foğrumu ama onu almasam kanser olacaktım

Foğru..
    Çok foğru yapmışsın.
    Kanser büyük bir bela ve kurtulmak çok zor.
    Ayrıca sonu da ölüm.
    Ama Zx6R öyle değil. Kırık çıkıkla da kurtarabiliyorsun.
    Ben de senin yerinde olsam kanser yerine ZX6R seçerdim.

Foğru foğru....
    Çok foğru....

Diğer arkadaşlara da soralım.
    Sizce de bu arkadaşımız "foğru" mu yapmış ne dersiniz?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sazan mazan hikaye , yasayan yasar olen olur bizene burda verilen mesaj ile bir hayat kurtulur ise ne mutlu bize dalga gecmek icin dusundugunuz mesajlarin kimler tarafindan okundugunu bilmezsiniz.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazan mazan hikaye , yasayan yasar olen olur bizene burda verilen mesaj ile bir hayat kurtulur ise ne mutlu bize dalga gecmek icin dusundugunuz mesajlarin kimler tarafindan okundugunu bilmezsiniz.
    Dedigin normal hayatta dogru da ben daha int. ortaminda zx12 almayi dusunup topic acan acemi kullanici gormedim, ss alacak olan sifir tecrube insan;

1 - kafasina koyduysa, alacam dediyse alir, aliyim mi diye sormaz
    2 - aldiysa da "aldim uykularim kaciyo" diye baslik acar,
    3 - bence boyle almadan sormaya gelmis orneklerin cogu polemik amaclidir

laflarim simdi buradaki ark. a degil, belki de ciddi ciddi alacak ama simdiye kadar 1000 tane soran onlarca baslik var 1 tane reel ornek yok bilmem anlatabildim mi
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakın arkadaşlar aslında motosiklet kavramını çokta tanımadan cebine parayı koyup görünümünden hoşlandığı için yada karizma hatun (Hanımlar lütfen alınmasın onların değimiyle) amaçlı ortam amaçlı dahası psikolojik anlamda eksikliklerini gidermek için bu makineleri çıkış yolu olarak görüp satın alan tiplerde olabiliyor...Bunu ben değil psikologlar söylüyor...Bir başka kitlede şu afedersiniz Wawwwwwww ! hitabeti sahibi arkadaşlar.Gördüm beğendim benim olmalı acaba kullanabilirmiyim kaç cc beygir gücü ne yedek parça durumu nedir daha önce bisiklet bile kullanmamıştır ama gidip hevesli bir arkadaşla alır...
    Sonrasımı koyar eve bir iki atar sokağa kalkamaz bile...Motosiklet ona o motosiklete bakar ne yapsın garibim kullanamazki anlar anlamasınada artık iş işten geçmiştir.Etrafında döner durur elleri başında...
    Bunu üç ay önce bir arkadaşım bizzat yaşadı...
    Mantıklı araştırmacı ve kurallar çerçevesinde hareket etmeni öneriyorum arkadaşım...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Pro görmesin bu topiği
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok fogru bi hareket yapmissin
    kanserden yavas olursun
    bu belki biraz hizlandirabilir..

Özgür koparttın beni yaaa

Dostum daha önce bir motor tecrüben yok ise o motor sana yaramaz.
    Allah göstermesin...

Mahallemizden bir arkadaşımız ehliyetini yeni aldı (henüz 2 aylık).

Babasıyla beraber gitmişler 600 RR aldılar. Daha sonra motoru alan arkadaşımız bir panik anında 160 gibi bir sürat ile (büyük ihtimal daha fazla) ön tekeri kilitliyor. Ve motor arkadaşı üstünden fırlatıyor. Arkadaş uçarak golf marka doktorun kullandığı bir araca çarpıyor. Sonuç ???

Çarptığı araçtaki insan doktor ve full korumalı olmasına rağmen arkadaşı kaybettik. Şimdi babası hüngür hüngür ağlıyor. Bu olayı yaşayalı 1 hafta olmadı.

ilk baş CBR 125 gibi kullanımı kolay hata affeden hafif kaliteli bir motor al biraz öğren sonra 250 cc al ondada bir tecrübe edindikten sonra 600cc bir ss'e geç derim.

Yaptığın hiç doğru değil. Daha sezon açılmadan birsürü ölüm haberi geliyor.

Kendini düşünmüyorsan sevenlerini düşünmelisin.

Aramıza hoşgeldin
    Okan ACAR

Motosikleti
    yok
    abi daha neler yazardimda..
    yol yorgunuydum o sirada:D

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    -------- hoşgeldin---------

-------- hayırlı olsun ---------
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Yamaha R6
    walla bence foğru yapmış arkadaş .... rahat ol sen dostum .... bende ilk motorum olarak R6 seçtim kendime hala hayatayım ... hemde hiç olmadığım kadar hayatayım ama dikkatli ol .... dedikleri gibi ... hatta affetmez yani ... ben ilk kullandığım gün bi devirdim motoru .. azıcık çizdim .... daha kötü sonuçlarda olabilirdi tabii .... sonuç olarak pür dikkat lazım .... hani sonuçta almışsın bir kere o motoru ... artık bineceksin bundan kaçışın yok .... ama çok dikkatli ol ... fazla gazlama ... aletin huyunu suyunu iyice öğren ... ondan sonra napıyorsdan yap derim şahsen .... ben toplam 3 haftadır her türlü tecrübeyi ediniyorum maşallah yağmur, yağış, soğuk her gün motorun üstündeyim ... dayanamıyorum doğrusu ... yağmur bile yağsa giyinip çıkıyorum yani ..... hee bu bir bakımdan iyi .... tecrübe ediniyorum ... biraz tehlikeli bir şekilde ediniyorum ama sonuçta ediniyorum. motoru tam 4 hafta önce aldım 2000km yol yapmşım bile, neyse çok konuştum yine ... sonuç ... gazlama!!!! türkiyenin yolları hele hayatta affetmez ... gazlanacak yer var gazlanmicak yer var bunu asla unutma derim

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zx6r da motor mu ?
    Önce bir Hayabusa yla başlamalısın illa Kawasaki diyorsan bir zx12r ya da zzr1400 de işini görür .

Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zx6r da motor mu ?
    Önce bir Hayabusa yla başlamalısın illa Kawasaki diyorsan bir zx12r ya da zzr1400 de işini görür .

doğru işini görür ölmek istiyorsan tabii

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    Alıntı -R6- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bence foğru yapmış arkadaş .... rahat ol sen dostum .... bende ilk motorum olarak R6 seçtim kendime hala hayatayım ... hemde hiç olmadığım kadar hayatayım ama dikkatli ol .... dedikleri gibi ... hatta affetmez yani ... ben ilk kullandığım gün bi devirdim motoru .. azıcık çizdim .... daha kötü sonuçlarda olabilirdi tabii .... sonuç olarak pür dikkat lazım .... hani sonuçta almışsın bir kere o motoru ... artık bineceksin buna kaçışın yok .... ama çok dikkatli ol ... fazla gazlama ... aletin huyunu suyunu iyice öğren ... ondan sonra napıyorsdan yap derim şahsen .... ben toplam 3 haftadır her türlü tecrübeyi ediniyorum maşallah yağmur, yağış, soğuk her gün motorun üstündeyim ... dayanamıyorum doğrusu ... yağmur bile yağsa giyinip çıkıyorum yani ..... hee bu bir bakımdan iyi .... tecrübe ediniyorum ... biraz tehlikeli bir şekilde ediniyorum ama sonuçta ediniyorum. motoru tam 4 hafta önce aldım 2000km yol yapmşım bile, neyse çok konuştum yine ... sonuç ... gazlama!!!! türkiyenin yolları hele hayatta affetmez ... gazlanacak yer var gazlanmicak yer var bunu asla unutma derim
    Çok güzel yazmış arkadaşımız ona aynen katılıyorum iyi sürüşler

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    ya yeni gelmis arkadas nasılsa kısa zmnda ölürsün die tepki veriosunuz
    yaptıgınız cok yanlıs yani yeni gelmis hosgeldin demek bu kadar mı zor

almadan önce foruma bakıp ögrenseymis tabi daha ii olurmus ama artk cok gec yani onun üstünde ögrenmesi tcrübe kazanması lazım

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ohh ohhh maşşallahhh en iisini yapmışşsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler