Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bodrum'dan sıcak bir merhaba.

Motovento
    REKLAM ALANI
    mes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sadece Mondial HYENA 100 herşeye yeter
    Alıntı xeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler. bende tanışmayı isterim. gerçi şimdilik öyle gezilere katılacak bir motorum yok, motorcuk'um var ama olsun, dostluk bakii'dir, ve aranızda olmayı isterim.
    sık sık iskele meydanında ki denizciler kahvesine iniyoruz.Bu mevsimde harika oluyor inşallah orada günün birinde karşılaşır koyu motor muhabbetleri yaparız))
    Motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı mes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sık sık iskele meydanında ki denizciler kahvesine iniyoruz.Bu mevsimde harika oluyor inşallah orada günün birinde karşılaşır koyu motor muhabbetleri yaparız))
    eh demek ki bundan sonra oraya inerken yakanıza kırmızı karanfil iliştireceksiniz, aksi takdirde benim sizi tanımam mümkün olmaz :D bende boynuma leopar desenli fular takarım
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS

Motosikleti
    jawa250ceylan

sevgiler

merhaba hoşgeldiniz bende hanımla biniyorum korkmuyor maşallah cocuklar ufak olduğu için binemiyoruz birde motor eski 82 jawa 250ceylan sevgiyle kalın

silves - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SKYGO 200
    Hoş geldin aramıza .

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    aramıza tekrar hoşgeldiniz en yakın zamanda bodrumlu arkadaşlarımızla tanışmak dileklerimizle...muğla mt den selamlar
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    merhaba hoşgeldiniz aramıza katılımınızın daimi olması dileğimle yolunuzda farınızda hep açık olsun saygılar

Motosikleti
    [QUOTE=xeyna;565740]eh demek ki bundan sonra oraya inerken yakanıza kırmızı karanfil iliştireceksiniz, aksi takdirde benim sizi tanımam mümkün olmaz :D bende boynuma leopar desenli fular takarım [/kolayca tanıyabilmaniz için siyah kaskımın tepesine kırmızı katanfil takacağım
    Motosiklet aşkına

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty
    Selaam , hoş gelmişsin .....
    Uzun süredir çok az nete girebiliyorum o yüzden de yazılarını göremedim.
    Mes yakışır yani siyah kaskın tepesine karanfil de , nasıl tutturacaksın vede vstomla giderken nasıl orada duracak..
    Ya kusura bakmayın bodrumun içinde yaklaşık 1000 km re yapıp ta sizinle karşılaşmamış olmak mümkün değildir de ama tembelliğimden o günlerde nete girmedim bütün sorun o heralde ..
    Ama siz beni görmüş olabilirsiniz, tam korumalı,kırmızı (phoenix desenli) kasklı burman 400 le gezen biri (bodruma göre sıra dışı da)..
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    Hosgeldiniz Oglunuzun kullandıgı motor ne tipti bende 17yasında bir motocross cuyumda.
    Motocross 4ever

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hosgeldiniz bodruma slmlar
    Ride your way

merhabaa hoşgeldin
    :bounce:

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    hoş buldum, ışık ve sevgiyle kalın.
    Hem motorcu,

Hem de İlhan İrem'ciyiz.

Hakikaten hoşgeldiniz..

Motosikleti
    Alıntı dj-roer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mes yakışır yani siyah kaskın tepesine karanfil de , nasıl tutturacaksın vede vstomla giderken nasıl orada duracak..
    Ya kusura bakmayın bodrumun içinde yaklaşık 1000 km re yapıp ta sizinle karşılaşmamış olmak mümkün değildir de ama tembelliğimden o günlerde nete girmedim bütün sorun o heralde ..
    Ama siz beni görmüş olabilirsiniz, tam korumalı,kırmızı (phoenix desenli) kasklı burman 400 le gezen biri (bodruma göre sıra dışı da)..
    inşallah bi dhaki sefere....Bodrum da burgman kaynıyo
    Motosiklet aşkına

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aramıza hoş geldin xeyna

dj-roer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA-Majesty
    inşallah bi dhaki sefere....Bodrum da burgman kaynıyo
    Mes inşallah bir dahaki sefere nasıl olsa ben gelene kadar siz (xeyna) ile tanışırsınız...
    Ama ben bodrumda 100 motor gördüysem birkaç tane kasklı adam gördüm , ama hiç tam korumalıya rastlamadım, hatta korumalıya rastlamadım.
    Ama motor tepesinde sigara içene rastladım bol bol.
    burgman kullananda vardır heralde..
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Green"]ÖZGÜRLÜK+HUZUR=[/COLOR][COLOR="DarkOrange"]Keşke ben diyebilsem[/COLOR]:) [COLOR="Green"]Ama motosiklet üzerindeki herkes olabilir....[/COLOR][/FONT]::biggrinn...[COLOR="Red"]5562[/COLOR]...[COLOR="DarkOrange"]dj-roer[/COLOR]::sos::

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    merhaba aramiza hos geldiniz...

eh demek ki bundan sonra oraya inerken yakanıza kırmızı karanfil iliştireceksiniz, aksi takdirde benim sizi tanımam mümkün olmaz :D bende boynuma leopar desenli fular takarım
    beni unutmayın ama yoksa cok kırılırım bu duruma, ilk bahar sonbahar arasi zamanı Bodrumda gecenlerdenim, kırmızı supermoto, eskiden cıplak artık full koruma binenlerdenim
    gorusmek uzere,
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Mes inşallah bir dahaki sefere nasıl olsa ben gelene kadar siz (xeyna) ile tanışırsınız...
    Ama ben bodrumda 100 motor gördüysem birkaç tane kasklı adam gördüm , ama hiç tam korumalıya rastlamadım, hatta korumalıya rastlamadım.
    Ama motor tepesinde sigara içene rastladım bol bol.
    burgman kullananda vardır heralde..
    hocam senin o gördüğün mtorcular esnaf takımı iki dakkalığına dükkandan dükkana ya da bankaya falan giden kişiler.Biz öyle değiliz biz tam takım giyinip geziler yapan motorcularız.Bilmem anlatabiliyor muyum...inşallah tanışır sohbet ederiz.Sevgiler
    Motosiklet aşkına

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hoşgeldin aramıza
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı kingOfTheExtreme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldiniz Oglunuzun kullandıgı motor ne tipti bende 17yasında bir motocross cuyumda.
    canımcığım, biz minik bir kural koyduk, ehliyet alınmadan motosiklet kullanmak yok, binecekse tam öğrenip, eline ehliyetini alıp öyle kullanabilir, o yüzden şu anda oğlumun kullandığı bir motosiklet yok. allah korusun başına bir şey gelse, ehliyetsiz olduğunda haklı bile olsa, haksız duruma düşecek. o da bu fikrimi anlıyor ve saygı duyuyor. seneye inşallah

Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hem motorcu,

Hem de İlhan İrem'ciyiz.

Hakikaten hoşgeldiniz..
    dostum aslını istersen, ışık ve sevgiyle kelimesinin ilhan irem'le ve albümüyle uzaktan yakından ilgisi yok, sanırım ben bu iki kelimeciği 15 yıldır falan kullanıyorum. ne anlama geldiğini bir gün anlatırım inşallah ama ilhan irem'de aynı anlamda kullanmış olabilir, dinlemedim zira kendisini. yine, ışık ve sevgiyle kal
    abilerin abisi, hoş buldum

VE DİĞER ARKADAŞLAR,
    hepinize sıcak karşılamalarınız için içten teşekkürlerimi sunuyorum. umarım bu dostluğumuz daim olur. IŞIK VE SEVGİYLE KALIN
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)