Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba güzel insanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    adamik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Selam,
    K.maraşta hekim olarak çalışıyorum, bir sene içinde de istanbula yakın bir yere tayin olmayı umuyorum. 34 yaşında evli ve 5 yaşında bir kız babasıyım. Motosiklet hayranlığım ezelden beri var, ancak İzmirde öğrenci olarak bulunduğum yıllarda gerek maddi sıkıntılar gerekse vakitsizlik yüzünden sadece uzaktan hayran hayran baktığım ve hep ilerilere attığım bir hobi olarak kaldı bende. Küçük vitessiz motorlar dışında daha henüz vitesli bir motor kullanmadım, ancak şimdi artık tam zamanı olduğunu hissediyorum ve yeni başlayanlar bölümünde bulunan yazılar benim için çok faydalı oluyor, yeri gelmişken de adminlerimizden bu sayfalara biraz daha eğilmelerini rica ediyorum, ve şu ana kadar yazılan gerçekçi yazıları için de onları tebrik ediyorum.
    Bu günlerde bir motor alayım diyorum ki almadan da bu iş öğrenilmez değil mi? Ne dersiniz seçimim 125 cc lik sınıftan mı olmalı yoksa daha mı alt? Usta arkadaşlarım, durumumu özetledim motosiklet geçmişimle ilgili, bana ne önerirsiniz marka ve model, gidip alayım?
    Sizlerle aynı ortamı paylaşmak bana gurur veriyor, teşekkür ederim şimdiden değerli bilgilerinize, görüşmek dileğiyle..

Murathan...
    Murathan GÜLAL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin adamik bence bilgi ve dost edinmek için en doğru yere geldin boyunu ve kilonu yazarsan burda sana en uygun motor önerilerinde bulunabiliriz ayrıca umarım istediğin yere tayinin olur saygılar

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow
    adamik, hos geldin hocam.
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

ZipZip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History
    Murathan hoş geldin..

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Hoşgeldiniz aramıza, ben 250cc lik honda twisterı beğeniyorum , onu tavsiye ederim başlangıç olarak.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Misafir
    hocam hoş geldin
    vitesli motor düşünüyorsan 250 cc ideal cruiser tavsiye ederim
    satın alma gücün markayı belirler piyasaya yeni giren JINLUN,MONDİAL,KANUNİ TIGER vs.. gibi çin mallar var kapalı kutu nasıl bir performans sergileyecekleri yedek parça durumu önümüzdeki yıllarda belli olur honda oturmuş bir marka servis ve bayi ağı çok geniş yedek parça problemi yok fiat olarak biraz pahalı ama değer

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hoş geldin arkadaşım aramıza , öncelikle alacağın motorun en hayırlı olmasını diliyorum.Ben derim ki ne alırsan al çin malı alma.Honda , gilera , suzuki , aprilla , kymco , ducati , yamaha ve kawasaki bu markalardan şaşma pişman olmazsın.Bence başlangıç olarak 125 cc bir motorla başla hedefin ilerde bir maxi scooter kullanmak değil ise eğer vitesli 125 cc bir aletle başla yok ben ilerde maxi scooter kullanacağım dersen vitessiz bir 125 cc scooter ile başla...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

adamik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Teşekkürler arkadaşlar bu sıcak karşılama için..

Amacım güzel bir cruiser kullanmak ileride, daha çok bu motorları seviyorum, seslerine hastayım..

187 cm boy ile 87 kg ağırlık..

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    murathan kardeşim hoşgeldin,boy kilo aynı 125 cc bizi bozar üzerinde kelebek gibi duruyoruz 250cc cruiser derim ben, bütçüne göre markanı sen seç.Aramızda olmandan hepimiz mutluyuz
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Misafir
    arkadaş hoşgeldin

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Hoşgeldin aramıza!!!!

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin

Değerli dostum Adamik,

Aramıza hoşgeldin. Biraz geç olsa da yeniden merhabalaşmak güzel. Hayırlı bir motor olsun, gerisi boş. Ben de 250ccden yanayım. Nasıl olsa 125lik alıp bir yıl sonra değiştirip 250lik alacaksın zaten. Gerçi bu işin sonu yok ama inşallah hevesini doya doya alacağın motorda çıkarırsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler