Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Forumunuza henüz üye oldum.
    İlginç şeyler paylaşacağımıza eminim.

Ben orta boylu, Yamaha GSX - R1000 ' i olan ve buna müthiş modifiye yapan, plakasına küçük elektrik motorlu bir kapak takan,

motosikleti ve kıyafetleri kapkara bişii olan, yaşadığı şehri yada ülkeyi söylemek istemeyen, trafiği birbirine katmaya bayılan,

polisleri deli edince mest olan, ekip arabasına tekme atıp gazı kökleyip ufukta kaybolmaktan hoşlanan, motosikletli polislere el hareketi yapıp arada birde olsa peşine takan (genelde sadece bakıyolar) ama her seferinde ekmeyi başaran,

boş vakitlerinde sırf haz duyduğu için orayı burayı hackleyen, eline geçen binlerce dolarlık program arşivinin tamamını internete upload eden, paylaşımcı, Bill Gates düşmanı, Linux seven,

internetin tamamen özgür olmasından yana olan, her zaman korsan cd alan, lisanlı programlardan nefret eden, crack olayına aşık,

bu düzenden nefret eden, insanlardan çok havyanları seven,

fashion tv izleyen, galon galon bira içen, arada bir benzinlikte depoyu doldurup parayı ödemeden gazı kökleyip uzayan, paralı yolların gişelerinde asla yavaşlamayan,
    (parasızlıktan değil, işgüzarlık olsun diye)

ismi lazım değil bir kişiyim. Bana Catch diyebilirsiniz.

Tüm ikiteker dostlarına sevgiler saygılar.
    SıkıysaYakala - Suzuki GSX R1000 (performans tuning)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yamaha gsxr-1000
    biraz kirma bi model olmus ama..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

yok o diil

kopyala yapıştır yapıveriyım demiştim. Gözden kaçmış. ehehehehehe

R1000

imzayıda değiştirıyim bari .... ehüğe ehüğe

Arkadaşlar birşey daha söylemek istiyorum. Bir süredir Türkiyedeyken hazır İstanbula gelicem yakında dayılara bi aksilik çıkmazsa tabi, orada olanlarınızla tanışmak isterdim. Varmı takıldığınız belli bir yer yada club falan, ortam yapmış olurum hem bende, tek tabanca takılmaktan baydım artık. Buralarda millet bir havaya girmiş, yok gruptan birilerini tanıyacakmışım, yok şöyle olacakmış, yok böyle olacakmış.
    Birde daha önce siyaha boyatmıştım makinayı ama şimdi sıkıldım air brush yapan iyi biyer, gerçekten işinin ustası biyer varmı oralarda acaba, yardımcı olabilebilecekmisiniz.
    İtalyadayken bir dünya para verip rezik rüsvan bişey yapmıştı hıyarın biri önceki makinaya, bi arkadaş Almanya 'da birini tavsiye etmişti ama gidemem oraya epeyce bir süre (polisle biraz başım derde girdide, mimlendim orda ) gidemem orayada.

Motosikleti
    YAMAHA TDM 900A
    hoşgeldin...
    [B][COLOR="Red"]MEYDANLARDA GÜMBÜR GÜMBÜR KAVGALAR DÖNER DURUR,OLMUŞUM ÜÇ BEŞ PUŞTUN KATİLİ[/COLOR][/B]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    hoşgeldin açıksözlü arkadaşım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Hocam insanlar aman yenilere iyi örnek olalım diye kendini paralıyor.. Sen amma sert girmişsin sohbete..

Bu arada unutmuşum Hoşgeldin..
    [B]Dün Dünle Gitti Cancağazım, Artık Yeni Şeyler Söylemek Lazım... [/B]

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    hoşgeldin ama o kadarda gazlamasaydın arasıra sakişnde gideriz biz
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım aramıza hoşgeldin biliyon dimi ıp in her mesajında kaydediliyo yani şu an bağlandığın telefona kadar her şey biliniyo

Hani dedim sen bunları elbette biliyosun ve önleminide almışsındır..

açık açık gerçekleri itiraf etmekte cesaret işidir gelecek tepkilerden yılmayıp bu işi yapabilmek yürek işidir..hoş geldin ben burda pek uzun ömürlü olacağını zannetmiyorum ama olsun renkli bi kişilik her zaman iyidir..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Aramıza Hoşgeldin. Forumlarda Kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle...

Yok arkadaşlar evde diiilim şuan internet kafedeyim. ip sorun değil burda 50 tane makina var, yerel ip dışında hepsi aynı ehehehe. full dolu zaten. Çok şükür vatanperver bi insanım. Terörist değilimki ani baskın yapsınlar.

Bu arada benim yaptığım şeyler tabiki kimseye örnek olmamalı. Örnek olsa olsa böyle olmayın diye bir örnek olabilir. Bir nevi maksadımda bu, yinede insanlar bilinç altlarında böyle şeyler yapmak isteyebilirler. Kötü olduğunu bile bile kimse yapmaz, yapmamalı. Ama bunlar eminim insanları gülümseten şeylerdir.

Hiçkimseye hayatına etki edecek ölçüde zarar verdiğimi düşünmüyorum. Verirsem kendime veriyorumdur. Ama inceden insanları taciz ediyorum, bir iki çok yakın arkadaşımdan öğrendiğime göre azbuçuk hayran kitlem bile olmuş.

Benim uğraştığım, bana kızacak insanlar aşırı doğrucu takılan normal insanlar dışında, kimi bazı rantçılar, kimi gerçekten topluma iyi örnek gibi gösterilip kötü örnek olan kişiler, kimi bazıları görevinin uygulamasını layıkıyla yerine getiremeyenler, ben bize olağan normalmiş gibi gösterilip aslında normal olmayan şeylere tepki gösteriyorum. Hem bunu bir tek ülkemizde değil avrupadaki arasıra gittiğim bazen kaldığım ülkelerdede yapıyorum. (yanlış anlaşılma olmasın hava atma amaçlı yazmadım, öyle biri kesinlikle değilim, belki karizmatik ). En zor anlarımı Almanyada yaşamıştım

Sonuç: Ben kötü birisiyim, kesinlikle doğru değil yaptıklarım. Ama bu kanımca biraz fırlamalık dışında etrafta olan o kadar kötü şeylerin yanında biraz masumca kalıyor. Ve keşke herkesin kötülükleri bu kadar olsa.

Sitede kısa ömürlü olacağımıda zannetmiyorum. Çünkü asla terbiyesizlik yapmam ve insanları kendi yaptıklarıma teşvik etmem. 30' undan sonrada adam olmam zaten ben

Herkese saygılar.

Benim hayran olduklarımdan biri "youtube" comdan arattırın. Ghost rider .

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    hızlı geldin hoşgeldin..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Motosiklet.NeT Ailesine Hoşgeldin

Forum Kurallarını buradan okuyabilirsin (tıkla)

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler