Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Askerdeyim motosiklet kullanmayı çok özledim

Motovento
    REKLAM ALANI
    red-lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 cc
    Arkadaşlar 2.5 aydır askerdeyim uzun zamandır takip edemiyordum siteyi ama artık internet ortamımız var. Samsun'dayım hepinize selamlar. ocak ayında askerlik bitiyor görüşmek üzere
    kaskınız hep başınızda olsun
    Yine Düştük Yollara

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Hayırlı teskereler dostum

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Şafak car curt?
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

salih288 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Askerlİk Bu Allah Sabir Versİn
    [B][U]**SLOW DOWN PLEASURE UP!![/U][/B]**:bounce:

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Hayırlı teskereler olsun inşallah gelince çıkarırsın acısını kardeş.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ah bu kısa dönemler yok mu...5 ay yapıp sonra abbas yolcu...bak birde yazıyo 2.5 aylık askerim ocak finito diye...fasulye bunlar fasulye asker...

hayırlı teskereler...5 ayda yapsan da 18 ayda yapsan da aynı...keşke hiç olmasa...profesyonel askerlik olsada sırtımızdan bu yük kalksa artık...Yük değildir diyenin alnını karışlarım bak...Askerlik meslek olmalı...sadece meslek...vatana falan kimsenin borcu yok...ben borcumu her şekilde öderim...18 ayımı yakamam hiç bir şey uğruna...en güzel dönemlerimi çaldılar vallahi...mal döndüm psikolojim bozuldu ama nihayetinde bitti...

Şu an bana 2500 3000 ytl maaş verilsin Orduya katılırım...İnsanca yaşam standardını yakalarsam neden düşünmeyeyim...Hayat profesyonel zaten...Geniş topraklar kalabalık nüfus e tabi insan gücü lazım...Ulan keşke Norveç'te İsveç'te falan doğsaydım ya...Ama müslüman olarak...bizdeki şansa bak...Ne arap toplumuyuz ne batı toplumuyuz...İkisindende azcık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah bu kısa dönemler yok mu...5 ay yapıp sonra abbas yolcu...bak birde yazıyo 2.5 aylık askerim ocak finito diye...fasulye bunlar fasulye asker...

hayırlı teskereler...5 ayda yapsan 18 ayda yapsan aynı...keşke hiç olmasa...profesyonel askerlik olsada sırtımızdan bu yük kalksa artık...Yük değildir diyenin alnını karışlarım bak...Askerlik meslek olmalı...sadece meslek...vatana falan kimsenin borcu yok...ben borcumu her şekilde öderim...18 ayımı yakamam hiç bir şey uğruna...en güzel dönemlerimi çaldılar vallahi...mal döndüm psikolojim bozuldu ama nihayetinde bitti....
    2. paragrafına % 1000 katılıyorum. 1. ise lafım yok çünkü bende oyle yapcam mecburen dedıgın gibi 18 ayımın delisimi tuttu yaw. Hayır hiçbir sey sorun degılde motosikletımden nası ayrılacagım :( nasıl bırakacagım. O sıcak yaz gunlerınde hangı klima, hangi vantilator, hangi yelpaze kurtaracak beni.. AHHHHH aHHHHHHHHHH
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçbir sey sorun degılde

motosikletımden nası ayrılacagım :(

nasıl bırakacagım. O sıcak yaz gunlerınde hangı klima, hangi vantilator,

hangi yelpaze kurtaracak beni.. AHHHHH aHHHHHHHHHH

en büyük derdin vantilatör olsun motosikletinden ayrılmak olsun dostum...Duydukların yaşayacaklarının 10 da 1 idir...Adam asmıyolar ama bazen "yeter "diyorsun....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

spormotosiklet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayırlı tezkereler

üniversiteye haırlık yıllarımda caddeden geçen mobilet olsa kulağımı dikerdim...... zor iş binememek kolay gelsin
    MOTOSİKLETTE DOĞUNUN YÜKSELEN SESİ:bounce:

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hoşgeldin

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    ya abicim deşme yaramı 14.000de motoru garajamı cekıcem ben ya 87_1 kaldırıcaklarmıs subat ayında asker olabılırım ıns askerıyede bı motor vardır:D
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hayırlı teskereler
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hayırlı teskereler......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Asker ağa şafak kaç?? ben askerken lojman nöbetim
    olduğunda sivil vatandaşlar sorardı asker ağa diye
    çaprazını bozma nöbet kutsaldır he he )

Motosikleti
    honda siwerwing 400
    ulan ben 1 senedir askerim senin kadar aglamadım be bide kısa dönemsin şafak 110 kardeş ben burda biniyorum 2 tane gs1150 2tane vfr 1000 10tanede java 350 var gel senide bindiriyeyim

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    canım yaaa, keşke buralara yakın olsam, yemin olsun gelirdim görüşüne, çarşı izninde çıkardık otabana.... izin saati sonuna kadar motor senin olurdu... vallahi bak, seni tanımıyorum ama askerdeyken ben de motora binmek için şafak sayardım. hatta tezkereyi alınca motosik alıp eve gidecem derdim ama hem plaka zorluğu hem de doğuda olmam büyük sorun yaratırdı. yolun mersine düşerse uğra kardeş. hayırlı tezkereler. sabret, allah büyüktür.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

burock2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yeni katıldım bu siteye de ben de asteğmenim tuzla jeep fabrikasında. ben de bi scooter almayı düşünüyorum burda kullanmak için. çok yol yürüyoruz öldürüyor adamı. askerliğe gelince kimseye borcum yok demek biraz ağır kaçmış. hepimizin vatana borcu var, ha sadece borcumuzu biçimsiz ödetiyorlar o ayrı konu. burda aklı başında adam gibi adam 18 aylık askerler var paşalar gibi, ama ne arızalar jiletçiler var onlar çok çekiyor, hakediyorlar da bazı şeyleri.

uzun lafın kısası hayırlı tezkereler. (samsunda yapıyormuşsun ben de samsunluyum )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler