Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanylcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Xplore 200M
    Herkese merhabalar Lifan xplore 200m ile amatör bi endurocu olarak aranızdayım 19 yaşındayım. Tekirdağ'da okuyorum. Balıkesir'de oturuyorum. Uzun süre otostopla gezdikten sonra artık motorla Türkiye turu planlarım var. Gökçeada turu ve Balıkesir- Tekirdağ arası git gel dışında pek bi uzun yolum olmadı daha Kamp ve doğa sporları ile ilgileniyorum. Yavaş yavaş motorun arızası çıktıkça motoru öğreniyorum Şükür bugüne kadar büyük bi sorunla karşılaşmadım bilgi alışverişinde bulunmak ve yeni çevre için burdayım Herkese iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Hoşgeldiniz.

Motosikleti
    cb250r
    kazasiz belasiz keyifli surusler motorcu kardesim

His geldin. Feribot kullandın mi Tekirdağ direk Bandırma'ya geçen . Kullandı isen hakkı da bilgi verirmisin

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    Hoşgeldiniz, planladığınız turun keyifli ve kazasız belasız geçmesini diliyorum.

furkanylcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Xplore 200M
    Hoş bulduk. Tekirdağ'dan Bandırmaya olan feribotu bir kez yaya olarak kullandım. Motor için çok fazla fiyat istediler. Saatleri çok ters ve uzun sürüyor. Gelibolu'dan yolun tadını çıkara çıkara geçmek hem daha zevkli hem de daha ekonomik oluyor. Ben feribot biletinin yarı fiyatından daha ucuza. Daha hızlı olarak geliyorum. Gelibolu'dan Lapseki'ye geçiş de 250cc üstü için 20 tl 250cc altı için 13 tl. Gelibolu'dan Lapseki'ye geçiş 150cc üstü için 15 tlydi en son. ama geminin dolması uzun sürüyor. Gestaş ile geçmenizi tavsiye ederim. Bandırma'ya giden aynı firmanın Erdeğe geçen gemileri de mevcut. Güncel fiyatlar için marmararoro yu arayabilirsiniz. Fiyatları değiştirmediyseler kullanmak pek mantıklı değildi. Telefonları da genelde açmıyorlar. Ulaşmak çok zor. Gemide çoğunlukla tır ve kamyonlar oluyor ve aşırı sallıyor.

Hosgeldin .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)