Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ve bir yeni daha:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    unearthly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Liberty
    Herkese merhaba arkadaslar!
    Bir kac haftadir forumdaki yazilari takip ediyorum ama bugüne kısmetmis üye olmak
    Kendimden bahsetmek gerekirse 20 yasindayim ve üniversite ogrencisiyim. Ehliyetimi bu senenin basinda aldim ancak motorum yok halen:( Bu aralar genis bir arastırmaya girdim motor sahibi olabilmek icin, zaten bunu da en kisa zamanda forumdaki diger baslıklar altinda farkedeceksiniz
    Herkese kazasiz, mutlu günler diliyorum...
    CeM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kabil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Yeni başlayanlar başlıklarını okuman faydalı olabilir.İlk motorunu seçim konusu gerçekten çok dikkat etmen gereken bir husus.Mümkün olduğunca araştır derim ben.Bol bol da soru sor ki sitemizdeki tecrübeli arkadaşların tecrübelerinden faydalanabilelim.
    Aramıza hoş geldin.
    Four wheels good , two wheels better...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    hoşgeldin unearthly, hangi üniversitedensin?
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Misafir
    hoşgeldin..aslında bende senle aynı durumdayım..hem yeni sayılırım..hemde hangi motor alacagıma karar vermiş degilim...acaip dercede chopper-cruıser hastalıgı var bende..deli gibi araştırıyorum..ve bu sitenin yani bu formun seçim konusunda çok işe yarıyacagına emin olabilirsin..sen ne tarz bir motor düşünüyorsun???

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Hoşgeldin

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Hoşgeldin unearthly,teori pratiğe hiç benzemez ama önce ehliyet derim.Sonra DD amcanın teorileri ve motorsiklet hakkında bilgiler,kullanırken teknikler bunlarıda okuman lazım.Siteyi keyifle gez,sor msj at yardımcı olmayan olursa prometheus'a söyle
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin unearthly,
    hayırlısı olsun tabii herşeyin ..

Motosikleti
    Piaggio Liberty
    ckabil emin ol bol bol sorular sorucam, bu aralar eski yazılan msjlari oıkuyorum ki farkli basliklarda ayni konular konusulmasin dimi

danger0, ytü deyim. Makina Mühendisliginde okuyorum.

orange-country aslında ben de bi cruiser hastasiyim ama baslangic motorum bir scooter olmali diye düsünüyorum.(en azindan bu aralar) bu düsüncemin altinda maddi gerekceler de yatiyor tabi elbette. Ail istedigim motorlara ileride ulasabilecegimi umuyorum ve o yüzden de simdi bütcemin elverdigi bir motor ile bu zevki yasamak istiyorum. Sonucta bir scooter da olsa bir cruiser da olsa motor üstünde olmak apayri bir duygu bence. Yaniliyor muyum yoksa?

Motor, ehliyetimin neredeyse yılı gelecek zaten bu sene basinda almistim ehliyetimi ama motor kismet olmadi iste... Yazlikta bir Kinetic vardı aslında dedemin ve onu kullanabiliyim gonül rahatligiyla diye almistim ehliyeti ancak simid o motor da satildi. Zaten epey de eski bir modeldi yane Ist trafigine getirip de kullanmaya pek güvenemezdim onu...

freedom34 ve invent, sizlere de iyi dilekleriniz için cok tesekkür ederim Bu tanisma platformu basta sacma gelmisti ama sizlerin bu sekilde ilgilendigini görmek beni cok mutlu etti Hepinize tesekkürler tekrar...
    CeM

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    hoşgeldin unearthly,
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Piaggio Liberty
    saolasın ice300
    CeM

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Hoşgeldiinn..Galiba senin de adın Cem.. Adaşız
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    unearthly bende ytu makinadayım, bizim makinadan yine aliberkay ve eren var tanıyormusun? kaçıncı sınıftın? Abi kulup kuralım okulda bak bi sürü adamız
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    Piaggio Liberty
    adaşıma ekstra selamlar
    danger ben daha çömezim yaw. Birinci sınıfım pek fazla adam tanidigimi söyleyemem. Ama bak bu klüp isine ben de isindim bi anda hakkaten bisiler yapilabilinir. Hatta okulcana gezilere falm katilinir bayaa da güzel olur
    Sen kacinci siniftin bu arada?
    CeM

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    danger okulun demirbaşlarında gece gündüz gidi yo o
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ben 2 deyim unearthly , bişey lazım olursa ara 555 318 66 34 . walla öyle oldu leto gececilere gündüzden ders alma hakkı verdiler, bi gün sabah bigün akşam dersim var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler