Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba.. Başlangıç için Cb 125 F ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cb 125 F
    Merhaba ismim eren siteye eski üyeyim ama ehliyetim kısa süre içinde gelecek. yaş 28 muhasebeciyim. Başlangıç için 2018 model cb 125 f düşünüyorum sizce nasıl?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10750 tl verecek paran varsa o motora al tabi..

yeni başlayan olduğun için biraz temiz 2.el bir japon al. 125-150 cc de. her türlü işini görür.... 10750 tl ney ya...2 tekerlekli motorlu bisiklet için...

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    2. el apache alalım sana manevrasıda güzel virajlarda kontrada öğrenirsin düşüp kalkmayıda öğrenirsin sonra yükseltirsin

Motosikleti
    150 MH Drift
    neye karar verdiniz aldınız mı motor?

bende başlangıç için bu motoru düşünmeye başladım. Şuan nakitte 10bin e satıyorlar
    cbr 250 r ile başlamayı düşünüyordum üzerine oturunca ss nin benim tarzım olmadıgını anladım. Şu aralar çok kararsızım.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Hava soğutmalı kampana frenli 125lik motora o para verilir mi ya yazık valla.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    0 Km 2018 model
    HondaCB 125 R
    Yamaha MT 125
    CF MOTO 250 NK
    Bajaj PULSAR NS 200
    BENELLİ BN 251

Her açıdan bakacak olursak, sizce hangisi ?

NeDemekŞakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS330 Forza
    Bn251 F/p olarak önde bence. Cf250nin tasarımı benlik değil.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb 125 F
    henüz almadım motoru..
    açıkçası ehliyeti bekliyorum. alıp yatırmak istemedim.. nisan ayında almış olurum diye düşünüyorum.

şuan aklımı çelen falcon freedom 250 var ama akla gelen ilk şey Çinli'den uzak dur.Sanırım ilk motor olacağı için cb 125 f olacak tercih.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:24 ----------

Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0 Km 2018 model
    HondaCB 125 R
    Yamaha MT 125
    CF MOTO 250 NK
    Bajaj PULSAR NS 200
    BENELLİ BN 251

Her açıdan bakacak olursak, sizce hangisi ?
    maddi açıdan sıkıntı yok ise cb 125r çok beğendim.Fakat acemilği atmak için biraz maliyetli geldi bana.
    pintus bunu beğendi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    25 senelik motosiklet kullanıcısıyım eski sistemde A2 ehliyet sahibiyim ehliyeti daha değiştirmedim ve bu motoru alma arefesindeyim 10bin tl buna verilir mi diyen arkadaşlar bana 10bin tl karşılığı bundan daha hesaplı pirim yapacak eskidikçe değerini koruyacak her yerde servisi ve yedek parçası şimdiye kadar olmuş ve bundan sonra da olacak olan başka motor tavsiye edebilir mi acaba yoksa bende biliyorum 10binin bu motora çok olduğunu arkada hala kampana olduğunu cbs denen saçma şeyin sadece ön fren koluna bağlanan mekanik bir ayarlı yay olduğunu hava soğutmalı olduğunu bunun muadili yamaha ys125 in 13bin küsür olduğunu ve orada da durmayacağını bunların hepsinin bilincindeyim ama dersinizki abicim sen bunu değilde bak 10bin liraya şu var buda değer kaybetmez yıllarca sorunsuz binersin arkada kampana yerine disk var buda sağlam ikinci elide düşmez dediğiniz motor tavsiyeniz olursa tabiki onuda bunun yanına koyup öyle değerlendireceğim.
    saygılar.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Crazy_sprint adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25 senelik motosiklet kullanıcısıyım eski sistemde A2 ehliyet sahibiyim ehliyeti daha değiştirmedim ve bu motoru alma arefesindeyim 10bin tl buna verilir mi diyen arkadaşlar bana 10bin tl karşılığı bundan daha hesaplı pirim yapacak eskidikçe değerini koruyacak her yerde servisi ve yedek parçası şimdiye kadar olmuş ve bundan sonra da olacak olan başka motor tavsiye edebilir mi acaba yoksa bende biliyorum 10binin bu motora çok olduğunu arkada hala kampana olduğunu cbs denen saçma şeyin sadece ön fren koluna bağlanan mekanik bir ayarlı yay olduğunu hava soğutmalı olduğunu bunun muadili yamaha ys125 in 13bin küsür olduğunu ve orada da durmayacağını bunların hepsinin bilincindeyim ama dersinizki abicim sen bunu değilde bak 10bin liraya şu var buda değer kaybetmez yıllarca sorunsuz binersin arkada kampana yerine disk var buda sağlam ikinci elide düşmez dediğiniz motor tavsiyeniz olursa tabiki onuda bunun yanına koyup öyle değerlendireceğim.
    saygılar.
    10.000 değil ama onun yerine Hunk 200R alırım.11.000'e ön-arka disk ABS.Ayrıca 18 beygir.
    Onur34 ve blueway2 bunu beğendiler.

Hunk 200r gelene kadar ohoooo.ben tvs Rtr 180 YBR 125 cb125f arasında kaldim

bu kadar düşünmeyin ne kaldiki ucuz ben aldım 1200km oldu gayet güzel şehir için ekonomik kıvrak ve seri bir motosiklet 10 lt benzin ile 550 600km yol yaparsınız

Vatandaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom 650 xt
    Cb125r fiyatına
    Cb 500f ikinci el bir yada iki yaş dört dörtlük bir makina alabilirsiniz
    Ben 20.000 km yaptım onunla çok keyifli
    Şimdi vstrom aldım çok şükür gezi yorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)