Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tanışma ve Tavsiye isteği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Beto1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj NS200
    öncelikle herkese iyi günler.
    Motorsiklet heveslisi olarak aranıza katıldım ve sizden başlangıç motoru tavsiyesi isteyeceğim.
    şu anda motorsiklet eğitimi alıyorum ve önümüzdeki hafta ehliyet sınavına gireceğim.
    ilk motorum için bajaj ns 150, ns 200, cf moto 150 nk ve zontes s250 var kafamda.
    Biliyorum zontes pek tutulmadı ama darbelere dayanıklı grenajlar, güneş altında solmayan boya ve de en önemlisi hafif ve zaptedilmesi kolay olması onu listeye sokuyor.Ns 150 eğitimde kullandığım motor ve stok olarak koruma demiri ile geliyor. Bir de ben motoru işe gidiş-dönüşlerde kullanacağım. Biraz uzun oldu ama kafamda sürekli bir soru işareti kalmaması için sizlerden yardım bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    İçlerinde en mantıklısı NS200. Bütçen yetiyorsa diğerlerine bakmadan onu alman daha mantıklı.

Ben de aynı yoldan geçtim bütçem yetseydi NS200 alırdım, NS150 aldım. Cfmoto güzel fakat ikinci eli yok ve mondialın lanet servisleri ve pahalı yedek parça fiyatları yüzünden eledim. Zontes'e hiç bulaşma derim çok riskli olur senin için.

NS150 alırken ikinci el alacaksan garantisi bitmemiş alman daha iyi olur.

Motosikleti
    Bajaj NS200
    Cevabın için teşekkür ederim

Ns150 alma krank kırıyor ciddiyim ,seçeneklerin arasında olmayan cbf öneririm bir yıl kullanır satar duke 390 vs nakeda geçersin

Motosikleti
    Bajaj NS200
    NS 200 almaya karar verdim işyerindeki bir arkadaşın da ısrarı üzerine.
    Cbf 150 sağlam motordur doğru ama sürüş hissiyatı garip geliyor bana hem de eski bir motor kullanmak istemiyorum. Yine de tavsiyen için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)