Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

antalyadan herkese selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba, ben ebru 22 yaşındayım ve antalyada yaşıyorum uzun zamandır forumu keyifle takip ediyorum üye olmak yeni nasip oldu henüz kendime ait bir motorum yok ama babam sayesinde azda olsa tecrübem var ve bisikleti çok iyi kullanırım şimdi A2 ehliyeti almak için hazırlanıyorum sonrasında ybr 125 gibi bir motorla tacrübe kazanmayı istiyorum sizin tavsiyelerinizi bekiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Tekrar hoşgeldiniz.Ybr iyidir.
    askolika bunu beğendi.

teşekkür ederim

Mrb alirsan motor antalyadaki kizlarla iletisime gecersin kortejlerde falan toplanirsiniz
    askolika bunu beğendi.

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb alirsan motor antalyadaki kizlarla iletisime gecersin kortejlerde falan toplanirsiniz
    var mı öyle bayan toplulukları ben hiç bilmiyorumdum

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Hoşgeldiniz, forumu takip ediyorsanız motordan önce ekipman lafını çok duymuşsunuzdur yine de hatırlatmak isterim. Kızılarık'taki moto aksesuar mağazalarına gidip istediğiniz gibi ekipman deneyebilirsiniz
    askolika bunu beğendi.

Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, forumu takip ediyorsanız motordan önce ekipman lafını çok duymuşsunuzdur yine de hatırlatmak isterim. Kızılarık'taki moto aksesuar mağazalarına gidip istediğiniz gibi ekipman deneyebilirsiniz
    kesinlikle önceliğim ekipmanlarım zaten teşekkür ederim ekipman fiyatları internettekilerden farklı mı ?

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    İnternetteki indirimleri takip ederseniz güzel fiyatlar yakalarsınız. Özellikle son kalan bedenler nerdeyse yarı fiyatına satılıyor. Mağazada da aynısı geçerli ve pazarlık imkanı var. Acele etmeyin uygun fiyatlı denk gelince alırsınız. Montu ikinci el de alabilirsiniz hiç kullanılmamış montlar çok uyguna satılıyor. Kız arkadaşıma 370 liralık montu 100 liraya aldım geçtiğimiz ay. Kaskı mutlaka mağazada deneyin kafa yapıları çok farklı olduğu için markaların bedenleri çok değişiklik gösterir. Gerekirse 2 saat başlarını ağrıtın ama en iyisini bulana kadar deneyin yoksa sizin başınız ağrır
    askolika bunu beğendi.

Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetteki indirimleri takip ederseniz güzel fiyatlar yakalarsınız. Özellikle son kalan bedenler nerdeyse yarı fiyatına satılıyor. Mağazada da aynısı geçerli ve pazarlık imkanı var. Acele etmeyin uygun fiyatlı denk gelince alırsınız. Montu ikinci el de alabilirsiniz hiç kullanılmamış montlar çok uyguna satılıyor. Kız arkadaşıma 370 liralık montu 100 liraya aldım geçtiğimiz ay. Kaskı mutlaka mağazada deneyin kafa yapıları çok farklı olduğu için markaların bedenleri çok değişiklik gösterir. Gerekirse 2 saat başlarını ağrıtın ama en iyisini bulana kadar deneyin yoksa sizin başınız ağrır
    çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    yol yakınken vazgeç bu sevdadan antalyada saygısız sürücü çok fazla biz bile dayanamaz olduk artık.
    askolika bunu beğendi.

[QUOTE=Brock07;4117185]yol yakınken vazgeç bu sevdadan antalyada saygısız sürücü çok fazla biz bile dayanamaz olduk artık.[/Qd
    savaş meydanından kaçan kahraman olamaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol yakınken vazgeç bu sevdadan antalyada saygısız sürücü çok fazla biz bile dayanamaz olduk artık.

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    [QUOTE=askolika;4117686]
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yol yakınken vazgeç bu sevdadan antalyada saygısız sürücü çok fazla biz bile dayanamaz olduk artık.[/Qd

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

gün boyu bir motosikletli arkadaşın arkasında trafikte gez ne demek istediğimi anlarsın,bu iş kahramanlığa bakmıyor

[QUOTE=Brock07;4117857]
    Alıntı askolika adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gün boyu bir motosikletli arkadaşın arkasında trafikte gez ne demek istediğimi anlarsın,bu iş kahramanlığa bakmıyor
    geçenlerde babamın motorunu aldım az dur kalk yapıyım sağdan sağdan dolaşayım diye akşam saati kepez ışıkları fena kalabalık ne akla hizmet oraya gittiysem öküzün biri kafası kopacak gibi camdan sarkarak birşeyler diyor tabi anlamıyorum o sırada allah razı olsun motorcu bir kardeşimiz yanıma durdu bir sorun olup olmadığını sordu laf atan öküzü işaret ettim o sırada adam camını kapatıp hiç birşey olmamış gibi davranıp yoluna baktı (burdan o arkadaşa teşekkür kendini tanır belki) ve sende haklısın yollaar böyleyken işimiz zor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)