Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selam Bende Yeniyim Tecrubelerinizi Yazarak Yardimci Olurmusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CHAYLAQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran mtr 100
    Merhabalar ben yunus manisadan bende motora yeni basladim sayilir sadece motoran mtr 100 kulandim 5 ay kullandim 1 yildir kullanmiyorum.Normalde burasi tanisma yeri ama kusura bakmayin bilemedim nereye yazicagimi.Bana tavsiye olarak onerebileceginiz baslangic ve uzun yol motoru (uzun yoldan kastim 200 km civari) gidebilegim uygun fiyatta dusup kalktigimda benzin ve parca konusunda beni uzmeyecek motor, kiyafet ve kask onerilerinizide yazarsaniz sevinirim.Saygilar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Honda 1000RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuzdan kastımız fiyat aralıklarını belirtseydin keşke,sana önerebileceğim uzun yol motoru BMW R 1200 2015 Fiyatı ;Touring Package/Alum. Wheels 15.465 paketi dahil.

Motosikleti
    motoran mtr 100
    Alıntı Honda 1000RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuzdan kastımız fiyat aralıklarını belirtseydin keşke,sana önerebileceğim uzun yol motoru BMW R 1200 2015 Fiyatı ;Touring Package/Alum. Wheels 15.465 paketi dahil.
    Kusura bakmiyin belirtmeyi unutmusum 5.000 ile 7.000 tl arasi mot6r butcesi 3.000 tl de kiyafete butce ayirdim.Saygilar.
    Hayallerinden asla vazgeçme, tekerleri
    döndüren verdiğin gaz değil,yüreğinin sesi'dir.

MoKo777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Başlangıç için Kuba Superlight 200 bakabilirsin.Benim de başlangıç motorumdu ve gayet memnundum.Daha detaylı bilgi için Kuba Superlight 200 kullanıcıları başlığını inceleyebilirsin, baya aktif bir başlık.
    CHAYLAQ bunu beğendi.

Motosikleti
    motoran mtr 100
    Alıntı MoKo777 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç için Kuba Superlight 200 bakabilirsin.Benim de başlangıç motorumdu ve gayet memnundum.Daha detaylı bilgi için Kuba Superlight 200 kullanıcıları başlığını inceleyebilirsin, baya aktif bir başlık.
    Tesekkur ederim oneriniz icin bende 2 gundur arastirma yaptim honda cbf 150 ve yamaha ybr 125 arasinda kaldim bide kuba superlight 200 inceliycem saygilar.
    Hayallerinden asla vazgeçme, tekerleri
    döndüren verdiğin gaz değil,yüreğinin sesi'dir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler