Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara'dan Selamlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Dio
    Merhabalar, adım Burak. Ankara'dan aranıza katılıyorum. Bugün ehliyet sürecini başlatmış bulunmaktayım. İçim içime sığmıyor açıkçası, kafayı yemekten korkuyorum. Kategori seçmem gerekiyor mu kendime bilmiyorum ama tarzıma tam karar verebilmiş değilim henüz. Ehliyet alana kadar bir yol seçeceğim artık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hoş geldiniz. Ehliyetinizi alın, sonra bir sürüş eğitimi alın. O sırada neden hoşlandığınız belli olur zaten.

Motosikleti
    Honda Dio
    Hoş buldum, teşekkürler. Dediğiniz gibi yapacağım, elimden geldiğince bilinçli kullanıcı olmaya çalışacağım. Keşke imkanım olsa da bir tane racing bir tane de cruiser alabilsem diye düşünüyorum daha şimdiden.

KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Hoş geldiniz eğitim ve ekipman almanız dileğiyle tarz ve motosiklet seçiminiz zamanla ihtiyaç ve zevk doğrultusunda karar verirsiniz
    Kontrol edemediğin güç , güç değildir.

Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı KmlTkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz eğitim ve ekipman almanız dileğiyle tarz ve motosiklet seçiminiz zamanla ihtiyaç ve zevk doğrultusunda karar verirsiniz
    Teşekkür ederim, hoş buldum. Sizce bir cruiser ile mi yoksa racing ile mi motor sürüş tekniklerini geliştirebilirim. Mekanikleri öğrenme bakımından hangisi daha avantajlı olur?

KmlTkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja300 ABS
    Sürüş teknikleri viraj frenleme vb. Racingde daha iyi geliştirebilirsiniz diye düşünüyorum o birazda sürücüyle alakali
    Kontrol edemediğin güç , güç değildir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)