Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmir'den herkese mehrabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Arkadaşlar öncelikler herkese selamlar ismim Serdar İzmir' liyim 33 yaşında evli ve bir erkek çocuk babasıyım.telekomünikasyon üzerine kendine ait işletmem var.yaklaşık 11 senedir motorsiklet kullanıcısıyım. Forumu baya bir araştırdım sayenizde baya birşeyler öğrenmiş oldum ve daha öğrenecrğim. Sebebi ise daha öncesinde en fazla 250cc motor ve çin malı kullandığımdan ve teknik bilgimin 0 olduğunu anlamamdandır.tam 2 silindire artık çin malından uzaklaşayım kaliteye geçeyim derken sizin forumunuzla tanıştım bir ilan sayesinde ve 7 gündür forumu didik didik ettim.öğrenmenin yaşı yok muş. Araç almadan daha da bir araştırma yaparak tekrar bana uygun iyi bir model bularak (sayenizde) alım yapmayı düşünüyorum.naked tarzı genelde şehir içi kullanım için alınacak.ve boy 1.76cm kilo 69 şimdiden çok teşekkür ederim.lütfen tecrübesi olanlar bilgilerini benden esirgemesin.bu arada hızla alakam pek yoktur. Kendimce dikkatli sürücüyümdür.çocuğum olduğundan. Tabiki bu demek değildir ki kaza yapmayacağım. Oyüzden tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Merhaba, hoşgeldiniz.
    Bayağıdır kullanıyormuşsunuz.
    Dediğiniz gibi forumda bilgi çok, okumak gerekiyor.
    Tavsiyem sürüş geliştirme konusunda araştırma yapmanız. Motosiklet tekniklerinde, en fazla arıza yapar geçer, halledilir motosiklet işi.
    Bu yüzden sürüş eğitimi önemli. Alabiliyorsanız eğitim de alın kesinlikle.
    Motosiklet olarak ta, aklıma gelen benelli tnt 250 ler var. izmirde çok görüyordum. suzuki inazumalar olabilir. Bir alt sınıftan, bajaj'ın pulsarlarına da bakabilirsiniz. Aklıma gelenler şimdilik bunlar.

Tekrardan hoşgeldiniz.
    Keyifli Forumlar.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Teşekkür ederim ilginize evet buralarda benelli çok bulunuyor fakat servis ağı hakkında bir bilgim yok. Şuda var ki benelli italyan olarak bilinsede çinli üreticilere satıldı. Sanırım suzuki daha iyibir seçenek olur ama tabi ki benellinin görüntüsü çok daha iyi. Aslında gençlikten kalma bi saplantı diyelim eski teknoloji plan suzuki gs500 hala hayalimdir. Ama yedek parça sorunundan korkuyorum.sürüş teknikleri için ise hondanın ücretsiz sürüş eğitimine katılmak iyi olacaktır diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim size

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Suzuki gs500'ler eskidi artık bayağı gerek yok bence. Daha yeni model düşünebilirsiniz farklı bir motosiklet.
    Benellinin servisi, sanırım aslan usta var bayraklı'da, işinin ehli diye biliyorum.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Sanırım inazuma olucak tercihim biraz değişiklikle çok iyi bir duruşa sahip olucaktır diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)