Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbul antalya

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZAT
    herkese selam arkadaşlar bende 150 zat var bu yakınlarda bunu satıp 150 lik regal raptor almayı düşünüyorum ardındanda yakın zaman içinde istanbul çeşme, çeşme kuşadası, kuşadası didim, didim bodrum, bodrum marmaris, marmaris fethiye, fethiye kaş, kaş antalya, antalya istanbul, gibi bir rotam olacak 15 günlük bir zamanım olucak her iki durak arasında 1 gün geçirmeyi planlıyorum en son antalyada 1 haftalık konaklama sonrası direk olarak istanbula dönüş aramızda bu saydığım rotayı tecrübe etmiş arkadaşlardan görüş ve önerilerini bekliyorum bu alacağım motor bu iş için yeterlimi yada aynı işi mondial 150zat ilede yapabilirmiyim (motorum temiz ve bakımlı) şimdi 250 lik bi motor al diyecek arkadaşlar olucaktır ben 50 kiloda 163 boyunda ufak bir adamım 250 likler bana çok ağır geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    senin kilonda ve boyunda olsam yine de 250cc tercih ederdim.nitekim bu kiloyla 400 cc gibi gidersin. benzer bir rotayı (marmaris hariç)geçen sene 650 cc ile yapmış olamama rağmen çok yoruldum, hatta tövbe ettim diyebilirim.belki de yaşım gereği artık pek kaldıramıyorum.
    yine de uzun yol keyif işidir, bence imkanın varsa keyif kat sayını arttıracak cc.'leri tercih etmelisin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)