Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhabalar Dostlar. :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar adim Mecnun 17 yaşindayim samsunda oturmaktayim 4 yaşindan beri gelen bir motor sevdam bulunmakta ne yazikki bu civarlarda pek motorlarla ilgilenen insanlar taniyamadim(herkesin zevki kendine) formu diğer forumlardan birazdaha hareketli bulduğum için kayit oldum acikcasi ortaminizi cok hoş buldum yoksa pekte forum düşkünü biri değilimdir ne yalan söyleyeyim açik lise okuyorum bana yardim ede bilecek insanlarla tanişirsam cok memnun olurum özellikle samsun civari henüz bir motorum yok aklimda cbr 125r var daha önceden 1 kez motor kullanmişliğim var cbr 125r oda cok uzun zaman oldu ne yalan söyleyim motor ehliyetini hayirlisiyla kiza bir zaman içinde alacağim ama bu civarda 2. el motor satan pek insan göremedim nerden nasil alirim uygun güvenilir aydinlatacak insanlar bulursam cok sevınırım

Dip not ; Özellikle iş aramaktayim ( garson , komi , bulaşikci, kasiyer ) hiç farketmez bana para getire bilecek iş ilanlari varsa cevrenızde aydinlatirsaniz cok mutlu olurum şimdiden hepınzıe merhaba.

2. Dip not ; cok uzun oldu kusura bakmayin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

'iz

Çok Teşekkürler hoş bulduk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)