Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

30'a 1 Kala Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar

Aranıza İstanbul-Kadıköy'den katılıyorum. Senelerdir ertelediğim ve biraz geç kaldığım hayalimi bu sene gerçekleştirmek istiyorum.

Ekipmanlar tamam, Mayıs ayında ehliyeti de alınca geriye eğitim ve uygun motosiklete kavuşmak kalıyor.

Hyo GT250 naked, CBR250R arayışındayım.

Bir yerlerde karşılaşmak ümidiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Merhaba hoş geldiniz Hayırlı olması dileğimle

Motosikleti
    Dominar D400
    "Geç kaldım" diye bir durum yok, sen 30'a 1 kala alıyorsun/alacaksın, ben 32'de aldım, 2 yıldır da keyifle biniyorum(Foruma motor araştırmak için 2007'de üniversite zamanında üye olmuşum, motor alışım 2014 ). Genel olarak yaşla değil istekle, keyifle ve en çok da maddiyat ile alakası var. :D
    Hoş geldiniz foruma.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Şimdiden hayırlı olsun diyorum Daha gençsiniz, ülkemiz şartlarında malesef aileden varlıklı değilseniz eğer ve iyi bir işinizde yoksa malum, insan anca 30 una doğru alabiliyor. Yerinizde çok kişi olduğundan şüpheniz olmasın. Tekeriniz düz bassın...

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Ayni durumdayiz. 4 mayista emniyet randevum var. Sonra alacagim motorumuda. Bence belli bir yasa ve bilince erisildikten sonra alinmali motor. Otomobil gibi degil olay.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba hayirli olsunda, bu saatten sonra zor, ne esneklik ne reflex, nede rahat bir bos kafa kaliyor insanda, hayat mucadelesinin icinde, genclik 25 ine kadar. Ondan sonra turkiyem sartlari yiyiyor insani, 2015 model cbr 1000rr sahibiyim, bu motosiklet 15 yil once lazimdi bana simdi degil. 20 li yaslarin basinda ayda 5 bin km motor suren ben simdi cok yatmasin diye garajimdan cikartip calistirip yerine koyuyorum motorumu.
    Hele yogun bir isiniz var ise, evli coluk cocuk sahibi iseniz hic bulasmayin bu saatten sonra.

Motosikleti
    nc750x
    Ben 37 yaşında aldım. Neredeyse 2.5 sene oldu. Bence tam olması gereken yaşlarda alıyorsunuz.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    zararın neresinden dönsen kardır..

Hayırlı olsun @sympa şimdiden, kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Bende aynı hevesle yatıp kalkıyorum. Kanıma girdi motor sevdası. Şimdi ekipman ve ehliyet için gün sayıyorum.
    Ehliyet kursu ve motor eğitimi için Ankara'da nereye gittiği sorabilir miyim? ve ne derece memnunsun.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı Shamy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hayirli olsunda, bu saatten sonra zor, ne esneklik ne reflex, nede rahat bir bos kafa kaliyor insanda, hayat mucadelesinin icinde, genclik 25 ine kadar. Ondan sonra turkiyem sartlari yiyiyor insani, 2015 model cbr 1000rr sahibiyim, bu motosiklet 15 yil once lazimdi bana simdi degil. 20 li yaslarin basinda ayda 5 bin km motor suren ben simdi cok yatmasin diye garajimdan cikartip calistirip yerine koyuyorum motorumu.
    Hele yogun bir isiniz var ise, evli coluk cocuk sahibi iseniz hic bulasmayin bu saatten sonra.
    Bilader sen ne olumsuz düşünen bi adamsın. Hangi konuda senin mesajını görsem hayat enerjimi çalıyosun. Az pozitif ol, saçma sapan mesajlar yazıyorsun.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Pisman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zararın neresinden dönsen kardır..
    +1 Kesinlikle

Hayırlı olsun kazasız belasiz sürüşler dilerim şimdiden

schism - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    hayırlı olsun,
    ben de üsküdardayım karşılaşmaya gerek yok görüşürüz muhakkak

benim daha önce 2008 yılında 23 yaşında motosikletim vardı ve 1.5 sene sonra sattım.
    aradan geçen yaklaşık 7 yıl sonra 10 gün önce yeniden motosiklet aldım ve kendimce en güzel zamanı olduğunu düşünüyorum.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    ^^

kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    Hayırlı olsun hocam

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Artık yaşlanıyoruz bu gerçek yaş 30 dedin mi ilk motorunu alırsın ikinci karını alırsın gençlik yavaşça elden gidiyordur doğan çocukların büyüyordur hayat 30 güzel

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)