Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar ve İlk Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabaler herkese selamlar, Adım Kerem, İstanbul'da yaşıyorum.

Eğitimimi ve ehliyetimi aldım. Şimdi elim sıcakken önümüzdeki haftasonu motorsiklet alacağım. Sıfır olarak CBF150 ile başlayacağım. Eğitimimi de bu motor üzerinden aldım. M

Daha önce hiç taşıt almadım. Sırayla neler yapmam gerekiyor ? Yardımcı olacak olan birisi olursa çok sevinirim. Şu yer güvenilir midir ? Buradan alayım mı ?

Motorsiklet almadan önce güvenlik ekipmanlarını da alacağım.

Teşekkürler Herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Tricity
    Merhaba hoşgeldin Kerem;

Ben ilk alınan motorun vitesli ağır bir motor olmamasından yanayım ne kadar eğitimde alsan sokakta hayat başkadırBen 28 yaşındayım ilk motorum mondial 125Znu idi şimdi üstünden 3 sene geçti ve ben daha emniyetli olacağını düşündüğüm Yamaha Tricity (3 teker) aldım hala 125 lik hala scooter Amma illaki alacaksan nerede oturduğunu bilmiyorum ama önce bir honda bayisine git , alıcağın motorun şartlarını öğren (kredi kartı,nakit,kredi) fiyat ve aksesuar konusunda anlaş herşey tamamsa 1 adet kimlik ve noterden vekalet veriyorsun 3 gün sonra motorun plaka ve ruhsatıyla hazır.

Ben de bu 3 gün içerisinde önce gidip ekipmanlarımı aldım şirinevler de çok güzel motorsiklet aksesuar ve ekipmanları satan mağazalar var orada gezerek fikir edine bilirsin Ben aldıklarımı fiyatlarıyla yazayım aklında fikir olsun

Kask:550TL Caberg
    Mont:350TL Venom
    Eldiven:100TL Venom
    Bel koruyucusu:50Tl Venom
    Dizlik 75TL Venom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)