Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Nss 300 Forza heveslisi bir garip mühendis

Motovento
    REKLAM ALANI
    cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Onbeş yıldır motorsiklet heveslisi racing lerde artçı olarak büyümüş scooter almış, ehliyeti olmadığı için satıcıya emanet bırakmış bir garip mühendisim.
    Sonra eş dost yardımıyla aldım motoru, aldığım gün düştüm, sağ grenaj ve ön çamurluğu hasarladık, egsozda azcık çizildi sağ el ve dizde ufaktan hallice yaralandım.

"Horuz kesmediğim için olmuş eşim öyle diyor."

Emniyet ekipmanlarını tamamladım, belki biraz abartılı oldu ve izmir yazlarında sıkıntılı olacak mı bilemem.
    Ekipmanlar şu şekilde

Marushin Rs 999 Kask
    Dainese Tempest D DRY Mont
    Dainese Clutch Evo D DRY Eldiven
    +Dizlik ve G1 Sırt Koruma ile yollardayım.

Yollardayım diyorum çünkü tutamıyorum kendimi Nisan sonunda ehliyet sınavı.

Herkese, özellikle İzmir'e selam, tavsiye ve tecrübelerinizi merakla bekliyorum, tur davetlerinize (1 mayıs sonrası ) katılmak istediğimi de belirteyim.

Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanırsınız umarım tüm ekipmanı ve motorunuzu

Almış olduğunuz ekipman kesinlikle abartı değil, normalde herkesin motor kullanırken üzerinde bulundurması gereken ürünler, sıcaktan asla kafa tasınız çatlamaz ama kalitesiz bir kaskla düştüğünüzde ölümcül hasarlar alabilirsiniz.
    cagiran bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Hayirli olsun.
    Ehliyeti alana kadar sabretmeye calisin. Allah korusun biri gelip carpsa bile sizde suc bulurlar.
    Ekipman konusuna gelince, dizlik yerine motosiklet pantolonu almanizi tavsiye ederim. Surtunmeye karsi daha direncli olurlar. Ayrica uzun motosiklet botuda alirsaniz sorun kalmaz.
    cagiran bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    En büyük tavsiye ehliyetsiz kullanmamaniz yönünde olur. Birine carparsaniz hayatiniz kararir. Motosiklet ve ekipmanlar hayirli olsun. Ben çizme göremedim. Yazlik bir cizme edinmenizi siddetle tavsiye ederim.
    Izmire selam olsun.
    cagiran bunu beğendi.

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Tavsiyeler ve iyi dilekler için teşekkürler.Çizme ve pantolon edinmeliyim haklısınız.
    Ehliyet konusunda hayatımın kararacağını düşünüerek yarından itibaren garaja kaldırıyorum.

İzmir'den selam ve saygılar tekrardan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)