Herkeze merhaba.. Belki daha once tartilişmiş olablir konu ama ben tavsiyeden çok nokta atişi bir tespit bekliyorum..
iki tekerlek tecrübem ve hayallerim aklim erdiğinden beri süregelir.. kısa bir özetle öncesini saymayarak 13-14 yaşinden beri scooter kullanmaktayım yaşım 23, yazdan yaza da amcamın suzuki 250cc chopper motorunu kullanırım, geçen 2 sene once ninja 250r almiştim sıfır, 2015 yazı sonu sattım ihtiyac sebebleriyle 25.ooo kilometre yaparak yaz sezonunda sadece çünki kiş döneminde şehirdişinda çalişiyorum..
Sonuç olarak şuanda kendi çabalarımla motorsiklet almak istiyorum, koruyucu ekipmanlar harici planladiğim bütçe 4.ooo-6.ooo TL arasında ve en az 2-3 sene kullanmayi düşünüyorum durumları düzeltinceye kadarr.
o fiyata eli yüzü düzgün bir motor almaya kalkarsam sanırım tarzı chopper olucaktır.. En azından beni tatmin edicek kolay kolay isyan ettirmiycek bir motor ariyorum çünki racing motorun tadini da biliyorum chopperı da, yoksa elimizdeki suziki scooter ile devam edicem, bir sonraki seneye tekrar düşünücem motor işini.
lütfen konuyu dağitmadan yardimci olablicek birileri varsa sevinirim..