Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selam :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    rehberoguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Selam saygıdeğer motorcu arkadaşlar,

lise döneminden bu yana en büyük hayallerimden biri olan motosiklet sevdamı bu yıl aldığım motorlar mutlu bir sona erişmiş durumdayım, tabi bu hayalimin mutlu sona kavuşması bir mutluluğunda başlaması anlamına geliyor.Bu arada önce motosikleti sonra ehliyeti alanlardanım sınav tarihi beklerken önüme gelen fırsatı kaçırmamak için yıllardır motosiklet kullanan bir arkadaşımın da '' başlangıç motoru yoktur sana en yakışanı al '' gazlamasıyla aldığım motorumu 2 aydır keyifle kullanıyor bir yandan da eksiklerimi tamamlayarak hem kendimi hem de motorumu hayalimdeki hale getirmeye çalışıyorum.

motor İRF irfan ustanın da yardımlarıyla hayalimdeki şeklini aldı diyebilirim, ancak benim daha cok eğitime çok km yapmaya ihtiyacım var ki, buraya üye olma sebeplerimin başında da bu geliyor.

Eğitimler, etkinlikler ve gezilerde görüşmek tanışmak kaynaşmak dileğiyle, HOŞBULDUM

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Vay arkadaş, kendi kendime hoşgeldim diyesim geldi
    88 kişiden biriside aramıza hoşgeldin arkadaşım falan yazmazmı yalandan da olsa sesli güldüm resmen bir heyecanla eve gelir gelmez pc yi açıp foruma girip baktığımda..

hiç hoşgeldin denilmeyen yeni üye diye bi konu mu açsam naapsam :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin. Eğitimleri aldıktan sonra sorun yok. Benimde ilk motorum Fazer 1 idi. Sonra Yamaha R1 şimdi ise iki senedir Honda VFR 1200 F. Almanya dan Türkiye ye yazları Motor ile geliyorum o yüzden aldım. Ama içimde bir tane de S1000RR yatıyor ikinci motor olarak. Heyecanı nı anlıyorum. İlk zamanlar bende öyle idim. Hala da öyle. Kazasız belasız sürüşler.
    rehberoguz bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Allah senden razı olsun Levent abi, az kalsın komplekse giriyordum valla

evet dediğin gibi eğitim şart şimdilik öyle bir kaç kısa yol yaptım istanbul - çanakkale / istanbul - yalova gibi. ama yaza kadar kendimi geliştirip bu sene bi karadeniz yapmak istiyorum, kimbili bakarsın bir gün senin peşine takılıp burdan almanyaya gaz basmak nasip olur, tanıştığıma memnun oldum
    Levent68 bunu beğendi.

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi eşimle konuşuyorduk. Yaz tatili programı yapmaya çalışıyoruz çocuklar ile beraber. Ben yine motor ile geleceğim vatana galiba. İstanbul'da bulurum seni umarım. Ağustos ayında oralarda olursan inşallah.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi eşimle konuşuyorduk. Yaz tatili programı yapmaya çalışıyoruz çocuklar ile beraber. Ben yine motor ile geleceğim vatana galiba. İstanbul'da bulurum seni umarım. Ağustos ayında oralarda olursan inşallah.
    abicim ben turist rehberiyim yazları tura cıkıyorum ama genelde 10 gün yurt dışında 10 gün istanbulda oluyorum, geldiğinde haberleşelim mutlaka burda olduğum bir ara denk gelir. hemen gelip gitmezsiniz herlade, gelmişken kalıyorsunuzdur uzun bir süre diye düşünüyorum, onun için denk geliriz mutlaka, yüzyüze tanışma şansımız olur inşallah.
    Levent68 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)