Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ehliyet

Motovento
    REKLAM ALANI

b sınıfı ehliyetim var 2001 den buyana a sınıf ehliyet alabilirmiyi stajyer olmadan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial x-treme max
    A2 de stajyer nasil olunuyo ki ?

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Alıntı odulaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A2 de stajyer nasil olunuyo ki ?
    Arkada surekli biri oturuyor falan ahahaha )
    Arkadasin dedigi olay cc lere gore ehliyet verilecek ya ondan bahsediyor sanirim

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı fiestazmy80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b sınıfı ehliyetim var 2001 den buyana a sınıf ehliyet alabilirmiyi stajyer olmadan
    Ehliyetinizi yükseltmek için kursa başvurup direksiyon sınavından geçmeniz gerek 24 yaşından büyükseniz eğer direk A ehliyet sahibi olabiliyorsunuz.

ugurgts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym GTS 250 EVOİ
    Alıntı fiestazmy80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende aynı durumdayım sana tavsiyem acilen yılbaşından önce git sürücü kursuna kayıt ol.Yılbaşından sonra 940 TL olucak kayıt.
    Bütün herşeyi değiştirmişler. A1 125 cc A2 250 CC A 600cc diye ayırmışlar. Şimdi kayıt olursan daha ucuza olursun ben 600'e oldum.Bence elini çabuk tut

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Alıntı ugurgts adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bende aynı durumdayım sana tavsiyem acilen yılbaşından önce git sürücü kursuna kayıt ol.Yılbaşından sonra 940 TL olucak kayıt.
    Bütün herşeyi değiştirmişler. A1 125 cc A2 250 CC A 600cc diye ayırmışlar. Şimdi kayıt olursan daha ucuza olursun ben 600'e oldum.Bence elini çabuk tut
    A1 125cc,A2 35KWA KADAR OLAN(CC BELIRTILMEMIS) A TUM MOTOSIKLETLER.Sizin dediginiz hesaba gore kimse 1000cc kullanamicak insanlari yanlis bilgilendirmeyelim lutfen

ugurgts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym GTS 250 EVOİ
    Alıntı cico06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 125cc,A2 35KWA KADAR OLAN(CC BELIRTILMEMIS) A TUM MOTOSIKLETLER.Sizin dediginiz hesaba gore kimse 1000cc kullanamicak insanlari yanlis bilgilendirmeyelim lutfen
    Büyük bir açığı buldun tebrik ederim.Benim yazdıklarımda asıl önemli olan kardeşimizin benim gibi bir an önce kayıt olması yoksa 300-400 TL fark az bişey değil.CC msi elbet doğrusu öğrenilir.

Bende a2 2011 senesinde aldım 600 cc motorlar için ehliyet mi yenilicez.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)