Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selam arkadaşlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,
    Aranıza yeni katıldım. Şuan motorum yok. Almaya karar verdim ama beğendiğim model ve marka kullanılır mı , alınır mı derken kendimi burada buldum. en iyisi sıfırdan başlayıp foruma üye olmaktır dedim ve aranıza katıldım.
    Vereceğiniz bilgiler ve fikirler için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Öncelikle hoşgeldin. Motordan önce ekipmanı tamamlamalısın. Sonra bütçe önemli. Acemilik yoksa 150 -200 cc lik motor veya scooter olabilir. Tabi markası bütçenizle alakalı.

önce ehliyeti aldım. bütce olarak 5000 tl ayırdım. Ekipman olarakta alacağım motorun rengine ve modeline göre tercih yapabilirim diye henüz almadım. Yani önce motoru seçip uygun ekipmanları edinmeyi düşünüyorum.
    kafamdaki marka modelde

http://www.lifan.com.tr/urunlerimiz/scooter.html?page=shop.product_details&flypage=fly page_images.tpl&product_id=24&category_id=3

BatuhanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000CC Elektrikli Bisiklet. :)
    Hoş geldin. bu forumda ki en cahil insanım ama bende bir yorum yapayım dedim ben scooter alacak olsam ya Honda pcx ya da vespa bakarım

merhaba

pcx beğendiğim ve almak istediğim bir motorsiklet fakat fiyatı beni aşıyor. :(

arkadaşlar lifan treveller 150 lik scooter aldım . artık bende motorcu adaylığından acemi motorculuğa geçiş yaptım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)