Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yarısı Peşin Yarısı Taksitli.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz Yok
    Merhaba,

Arkadaşlar Ben Son 3-5 Aydır Motorsikletlere Aşırı Şekilde Merak Saldım. Spor Motorsikletler Çok Hoşuma Gidiyor. Size Danışmak İstediğim şu , Honda CBR 250 Veya Kawasaki ninja 250 gibi Sıfır veya temiz ikinci el Motorları Yarısı Peşin Yarısı Taksitli Alabileceğim Yerler Var mı? Kredi Kartın Harıcınde Gerekirse Çalıştığım Şirket ( ADEO ) Patronunu bile Kefil verebilirim. Bu Şekilde bir Motor Alabileceğim Herhangi bir Yer Önerebilirmisiniz. ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Sıfırlar için bayilerde böyle bir ödeme planı hazırlatabilirsin. 2. el için yine bayi ve galerilerde bunu yapabilirsin.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    points motor diye aratırsan böyle bir satış stili yapan ikinci el galeri var. ama buralarda pek iyi yorumlar okumamıştım onlar için haberin olsun.

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    geçen facede bir çocuk bır hysoung ılanı paylasmıstı fıyata 5000 pazarlık var yazmıstı . points motora bıraktım abi dedi girdim baktım fiyatı 8.500tlye yazmışlar yani anlayacagın 2 katı fiyatına satıyorlar banka kredisi çek daha mantıklı bence.

Motosikleti
    Henüz Yok
    Ucunda Ölümde Olsa Bankalarla Çalışmam Çünkü anka Yuzunden Yakınımı Kaybettım. Ama Bir Şekilde Halletmem Gerekıyor. Bana Link Adres Tel gibi İletişim Adreslerı verırsenız Daha Faydalı Olur. Teşekkürler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yani arkadaş diyorki. Ben forumlara kayit olabiliyorum internette gezinebiliyorum ama arama motorları nasıl kullanılır bilmiyorum. O yüzden google a points motor yazıp neymiş ne değilmiş diye araştıramam. Bi zahmet girinde bana linkini atın diyor.

Ben öyle anladım.
    cem_fb ve Mengu16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Henüz Yok
    Her girdiğim Ortamda Senin Tarzında İnsanlarla Karşılaşmak Güzel Enterasan İnsan. Belki 2 Aydır Serach Yapıyorum. I-Q nun Almayacağı Anahtar Kelimeleri Aratmama Rağmen Malesef Bulamadım. Bahsettiğin Anahtar Kelimeye Gelince, İnceledim. Fakat İstediğim Tarzda Motor Yok.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Senin dediğin olay IQ ile saptanacak bir durum değil biraz kahinlikle alakalı canım kardeşim. Sen siteye girip baktığını fakat istediğin tarzda motor bulamadığın için farklı sitelerin adreslerini istediğini belirtmediğinden dolayı olsa gerek burdan bakınca öyle anlaşılıyor.
    Ha olayın karşındakine bi şekilde hakaret etme çabasıysa şayet; girdiğin her ortamda bu tarz insanlarla karşılaşıyor olma sebebini kendini ifade etmenden yoksun olmanla bağdaştırabilirim. Üstüne üstlük kendini ifade kabiliyeti dahi olmadan başkasına çamur atma girişiminde bulunan , 'şişirilmiş egoya sahip beş para etmezin teki' şeklinde de yorumlarda bulunabilirim.

Ha olayın bir şekilde hakaret etme çabası değilse bunlarıda tabiiiki dile getirmeden akıllı uslu durabilirim burda.
    Mengu16 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr
    daha 2-3 hafta once honda efe den aldım ama taksit olarak kredi kartı cekerler. 6 8 ve 9 taksit var karta göre değişiyor yarısını ister peşin ver ister hepsini taksit yap sorun olmuyor ama banka dememişsin biraz zor gibi :( galeri vs gibi yerlerde olabılır ancak 2.el olarak :/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)