Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

...sevdası benide buldu :) ALANYA

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Herkese hayırlı Forumlar,

google'da ne aradıysam, Soru işaretim bu Forumda kayboldu. O neden ile üyelikten üşenmeyip kayıdımı tamamladım. 32 Yaşındayım ve iki senedir Alanya Trafiğinde bir Wave110i kullanmaktayım. İşe yol mesafesi neredeyse sıfır ve malesef 9.000km sonra pek kullanamadım Motosikleti. Şimdi kendime biraz Vakit ayırıp 649cc 'ye kadar yeni bir Motosiklet almak istiyorum. En azından biraz "kaçış" yapıp gezebilmek için, hoş bir nedenim olsun. Tavsiyelerinizi duymak için Forumda başka bi yerde extra Konu açarım. Henüz biraz kafa karışıklığı var, onlarıda Konuya eklerim.

Saygı, Sevgi ve Alanyadan Selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MotoNoob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı Forumlar,

google'da ne aradıysam, Soru işaretim bu Forumda kayboldu. O neden ile üyelikten üşenmeyip kayıdımı tamamladım. 32 Yaşındayım ve iki senedir Alanya Trafiğinde bir Wave110i kullanmaktayım. İşe yol mesafesi neredeyse sıfır ve malesef 9.000km sonra pek kullanamadım Motosikleti. Şimdi kendime biraz Vakit ayırıp 649cc 'ye kadar yeni bir Motosiklet almak istiyorum. En azından biraz "kaçış" yapıp gezebilmek için, hoş bir nedenim olsun. Tavsiyelerinizi duymak için Forumda başka bi yerde extra Konu açarım. Henüz biraz kafa karışıklığı var, onlarıda Konuya eklerim.

Saygı, Sevgi ve Alanyadan Selamlar.
    Hocam hoşgeldiniz size de iyi akşamlar.

Forumda Mitoqondri nickli Zeki isimli arkadaşımız Antalya'da buluşmalar organize ediyor. Size her konuda bilgisi dahilinde yardımcı olacağından eminim. Kendisi geçenlerde konu açmıştı hatta ;

http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-ve-gezi.html

Tavsiye için foruma konu açtığınızda yaptığınız toplam km.yi ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi belirtirseniz size yerinde tavsiyelerde bulunur arkadaşlar.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Öncelikle foruma hoşgeldin, bu konu fazlasıyla çeşitlilik içerir yani tarzın nedir önce onu bilmemiz lazım ki motor tavsiyesinde bulunabilelim, bu tarz konularda benim aklıma gelen hep zx636 olurdu ama nedendir bilmem senin konunda aklıma ilk gelen MT-07 oldu

MotoNoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada Anton 200
    Hoşbulduk, Teşekkürler.

Konuyu açtım

@Sokollu
    Bahsettiğiniz Konuyu incelerim, sağolun.

@07mehmet07
    Yoldayken size uzun süre biri bakar ise, bilinki benim ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)