Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kdz. Ereğli'den Selamlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Berkto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF500
    Arkadaşlar Merhaba,

İsmim Berk, Kdz. Ereğli'de yaşıyorum, daha doğrusu yaşamaya çalışıyorum çünkü buraya yerleşeli daha bir ay oldu. Marmaris'liyim ama metalurji malzeme mühendisi olduğum için yolum buraya düştü, buralı arkadaşlar alınmasın ama bana biraz sıkıcı bir yer gibi geldi o yüzden motosiklet almaya karar verdim, tecrübe paylaşımı yapmak için de buraya üye oldum.

Aileden motorcuyuz aslında, babamda Yamaha Dragster 650 Classic var, büyükbabam da eski Jawa'cılardan. Babam tehlikeli diye beni motordan uzak tutmuştu hep fakat artık yuvadan uçunca müdahale yapamaz hale geldi, kaldı ki kanımızda var eninde sonunda başlayacaktık (= şimdi ehliyete başvurdum 9 mayıs'ta sınava gireceğim, hocamın dediğine göre bir acemiye göre sürüşüm iyiymiş, bunu da 3 senedir hayvanlar gibi teorik eğitim almama bağlıyorum. bir de işi ciddiye alma kısmı var tabi, motosiklete apaçilik için değil bilinçli bir şekilde, doğru ekipmanla binme taraftarıyım.

Şimdi ilk motorum olacağı için babam ybr ya da cbf almam taraftarı fakat ben arada istanbul'a kaçmak için pulsar veya wolf bakıyorum. naked'cıyım anladığınız üzere (= arada da ciddi fiyat farkı var kafam karışık o yüzden, fikir verirseniz sevinirim. Son olarak burada yaşayan arkadaşlar varsa aramızda, tanışmak isterim. Ben şimdiden hoşbulduk diyorum (=

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K4NuNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Selamlar Berk;
    Ereğliliyim bende. Ama 4-5 yıldır uzağım Ereğli'den. Güzel bir yerdir aslında ama sıkıcılık konusunda hak verebilirim. Yapılabilecek şey çok az Ereğli'de. en iyi ihtimalle sahile gidersin

Pulsar ve SYM Wolf ikisi de (Bence) güzel motorlar. Boy kilo gibi bilgilerini verirsen muhakkak benden daha iyi bilen arkadaşlar daha güzel tahminlerde bulunabilirler. SYM Wolf bu aralar benim de takibimde olan bir makina. Bahsettiğin Wolf 250 ise tadından yenmez (şahsi görüşüm.)

Bu arada çok önemli uyarı!!! İstanbul'da yaşıyor olmama rağmen Ereğli'ye geldiğimde trafikte zorluk çekiyorum. İstanbul trafiğini yeğlerim Ereğli trafiğindense... Araç kullanmayı bilmeyen sürücüler,Yolcu görünce sol şeritte bile durabilen otobüs ve minibüs şoförleri ile olmazsa olmazımız havalı Apaçi kardeşlerimiz gibi bir çok tehlike ile doludur.. Aman dikkat et.

Sınavında şimdiden başarılar, umarım rahatlıkla geçersin. Ereğli'ye gelirsem yüzyüze görüşürüz inşallah. Yada olur yolun İstanbula düşerse haberim olsun

Motosikleti
    Honda CBF500
    çok teşekkür ederim, motor insana özgürlük veriyor biliyorsun o sebepten bir an önce kavuşayım da haftasonları zonguldak, akçakoca, adapazarı fln yapayım istiyorum.

ayrıca evet ben çok yer gezdim ve burası kadar trafiğin t'sinden anlamayan insan görmedim, millet akülü araba kullanır gibi kullanıyor burada çok ilginç. dikkat konusunda kendimi geliştiririm en azından diye düşünüp olumlu yanından bakıyorum yine de (=

ayrıca ereğli'ye gelirsen mutlaka görüşelim, bir özel mesaj atman yeterli, burada motorla gidilecek yerleri gösterirsin hem (=
    K4NuNi bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    hoş geldin hayırlısı olsun ilk motorun olmasa pulsar derdim ama güçlü gelebilir biraz motoru alana kadar seni bu bölüme http://www.motosiklet.net/forum/moto...lmayanlar.html alayım
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoş geldin kardeşim bende zonguldak merkezdeyim bakalım belki mt-zonguldak canlanır yaza doğru :D

Motosikleti
    Honda CBF500
    irtibat halinde olalım (=

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Bizde zong merkez mesajları bekliyorum berk

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    uzun yolda ybr 125 de pek üzmez aslında, iki kişi 125 lik düzgün motorlarla yüzlerce km yapan arkadaşlar var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)