Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

airbrush mek

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar.eskişehirden yazıyorum.benim motorum yok ama airbrush işiyle uğraşıyorum,daha öncedende biblo,maket,model,resim ile uğraştım hatta askeriyede yaptığım birkaç heykelim hala durmakta heykel dediysem öyle küçük değil....uzun zamandırda airbrusha ilgi duydum bu konuda da baya iyiyim,zaten mesleğimin yarısıda boya işiydi.işiydi diyorum çünkü emekli oldum (yaş 43 genç emekliyim).
    kaskına yada motoruna airbrush yaptırmak isteyen olursa uygun fiyata istediği kompozisyonu uygulayabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Airrbrusha her zaman ilgi duymuşumdur hobi olarak bana da yapmak nasip olur inşallah bu arada Hoşgeldiniz motosikletle tanışmanız dileğiyle )

teşekkür ederim.çok zevkli bir o kadar da sabır isteyen bir uğraş,umarım sizede nasib olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Şöyle örnek resimler falan koysdaydınız...

Dusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TransAlp XL650V
    Aynen, nasıl işler yapıyorsunuz/yaptınız resimlerle gösterseniz daha iyi fikir oluşabilir

en kısa sürede resimlerimi paylaşacağım.bilgisayarla aram pek iyi olmadığından bazı şeyleri beceremiyorum.çocuklardan yardım almam gerekiyor.malum sınav zamanı bana ayıracak vakitleri yok.

Yaptığım işleri görmek isteyen arkadaşlar facebooktan == Eskişehir Airbrush Mehmet Çırpan == sayfamı ziyaret edebilirler. Sayfamı beğenmeyi lütfen unutmayalım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler