Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ilk motor olarak 125 znu mu 125 nostalji mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa motor alıcam 125 nostalji mi znu mu karar veremedim ev ile iş yeri arasında kullanıcam yaklaşık 25 km istanbul trafiğinden ve ağzına kadar dolu olan otobüslerden bıktım yardım edin lütfen 2.el almayı düşünüyorum bütce zorlarsan 2,300-2500 arası olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Çok çabuk dağıldığını söylüyorlar. Mümkünse çin malı scooterlardan uzak dur. O paralara ikinci el bajaj boxer alırsın. Belki çok düşük model ybr de bulabilirsin.

aslında ben gücünde çok görüntüsü güzel bir motor almayı planlıyorum. onun için bu iki motoru seçtim bu arada yanlış yere açmışım konuyu tanışma yı tartışma olarak okudum özür dilerim arkadaşlar.

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    2. el motor alırken yanında motordan anlayan birisi mutlaka olsun ve mümkünse almadan önce tanıdık bir ustaya göstermenizde fayda var. O fiyata alınan motor özellikle 2.el ise seni epey süründürür toplu taşımayı mumla ararsın.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk kez motosiklet alacak biri için scooter güzel bir seçim.Ama 2.el Çinli alıp kullanacak arkadaşlara hep söylediğim gibi;elin anahtar tutacak, ufak tefek tamiratlarını kendin yapacaksın,motosikleti çok zorlamayacaksın,bakımlarını ve kontrollerini aksatmıyacaksın...ancak bu koşullarda Çinli kullanılır.Onun yerine 2. el Bajaj Boxer daha mantıklı gibi.Boxer süper,kusursuz motosiklet demiyorum ama o fiyatlara mantıklı bir tercih olabilir.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bi arkadaşımda nostalji vardı kullandım bu iki scooterda küçük jant çapı ve farklı gidon açısı nedeniyle hiç de güvenli gelmedi bana, özellikle istanbul çinli bile olsa için en azından 13" veya daha büyük jant ve en azından 150 cc olsun derim, imkanlar dahilindeyse kymco super 8 yada sym symphony çok daha iyi olur

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74428070/detay

O fiyata ikinci el bajaj boxerdan iyisini düşünemiyorum. Bu ilanda 2500 tl. Ama daha uygununa bulabilirsin biraz beklersen yada pazarlık yaparsan. Konyada 2000 tl'ye satan var ama nasıl gidip alıcan onu?

Şimdi bazıları boxer'ı Cbf 150 ile filan karşılaştırıp kötü diyorlar ama bu fiyata cbf bulamazsın. Bu paraya anca çinli olur. Onların yerine boxer al hem çok daha dayanıklı 2. elinde çok sorun çıkmaz. Hemde güçlü. Bütçemi zorlar dersen. 9 taksit 3500 tl'ye sıfır da alabilirsin. İkinci elin parasını peşin vermen gerekir ama 9 taksitle alırsan aylık 400 liraya motoru alırsın. Kalan parayıda sigorta vergi ekipmanlar için kullanırsın. Bide yaşın küçükse(30 altı)kesinlikle babanın üstüne al motoru. Yoksa sigorta çok yüksek çıkar. 41 plaka olmasına rağmen bana 800 çıktı sigorta babama 400. Senin 34 plaka daha yüksek çıkar.

Yorumlarınız için teşekkür ediyorum kymco super 8 yada sym symphon demişsiniz ben onların şeklini pek sevmiyorum znu'nun görüntüsü felan baya güzel daha öncede dediğim için görüntüye önem veriyorum birde 2. el olarak çabuk satabileceğim bir motor istiyorum sonuçta ileride cbr ye geçmeyi planlıyorum.

Ehliyetede yazılıcam varmı sancaktepede bildiğiniz güzel bir kurs yaşım 21 b sınıfı ehliyetim var.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda ace alırdım

Motosikleti
    Mondial Drift
    Scooter tipi sym fiddle 2 alirsin 3 mikyar civarina

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkisini de alma.Pişman olma.

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Ikisi de işini görür arkadaş düzgün bir kullanıcı dan alırsan şayet.Motor için 2.300tl yeterli olablailir ama sigorta ekipman derken sana yetmeyecek öncelik ekipmanı tamamlamaya bak ve ekipman sız motoruna binme.
    34 HSK 57
    ASYA AS125 T21 - DAELIM S2 250 - SUZUKI AN 125HK
    MONDİAL MASH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)