Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

slm millet ne yaopıypruz bu hafta sonu gidiyormuyuz sapancaya

Motovento
    REKLAM ALANI

evet inlallah gidiyoruzdur valla bir haftadır iple cekiyorum pazar gününü şimdi o geldi ama siz yagmurlu diye vazgeçmezsiniz inşallah sakın vazgeçmeyin kar bile yagsa gidelim motorculuk öyle yagmur yagınca bırakılcak bir hastalık deyildir deyilmi?neyse hepiniz allaha emenet olun jasmin beni haberdar etmeyi unutma bak kızarım sonra evt buarada jasmin saatte 100 km hıza cıktı biliyormusunuz eeee tabi kiminle takılıyor benle yakında tekerede başlıyacak haberiniz olsun arife rakip yetiştiriyorum reklamlardan sonra jasmi,ni pist lerde görebilirsiniz iyi akşamlar DOPİNG...........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ya kardeş biz vazgeçtik gitmekten yaa
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan kilitlenmiştir.»»»»»»
    Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Bunun icin forumun arama özelligi kullanilabilir. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamaz. Forum sayfalarında arama yapmak için tıklayın...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler