Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepinize Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI
    carking58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba. İsmim Okan YILMAZ. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. Sınıf öğrencisiyim. Aslen Kayseri'de yaşıyorum.Çok uzun zamandır 2 teker sevdası var içimde haliyle forumu da okuyucu olarak takip etmekteydim. 2 yıl önce bi kuzenim Yamaha Fazer 1000 alınca, diğer bir kuzenimde 15 Şubatta Kawasaki Ninja 250Sl için sıra alınca bu sevda iyice depreşti bende de. Kısmet olursa Mayıs ayı gibi bir CBR 125r ile bu tutku sahibi topluluğa katılacağım bende. Şu an Mayısa kadar ekipman konusunu halletmek istiyorum. Kask, Mont ve eldiven olarak 1000-1200 gibi bi bütçe ayırabildim. O aralktaki tavsiyelerinizi de seve seve dinlerim. Hepinize kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende yeniyim hoş geldin herşeyden önce bence kaskına önemver (bu arada bende plastik bi kaskvar yapacak bişe yok ama sana söliyim madem paranvar )

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba

Hosgeldin motosiklet.net li.. Umarim kalici olmakla kalmaz, bilincli bir kullanıcı olacaksıniz.

Kask degildir sadece önemli olan, ne şekilde kaza yapip hangi ekipmanin işlevini yerine getirmesi gerektiğini bilemezsin.
    Sadece pantolon da degil, ayakkabisindan eldivenine alabileceginin en iyisini maddi durumuna gore almaya calis derim..

Hele de ilk defa bir motor sahibi olupta, yeni yeni trafiğe cikiyosan muhakkak ekipmanlara daha çok kullanim alanı olabiliyor.. Ama bu isin hocaligini yapan dahi kaza yapabiliyor,geçmişte ornekler var.

bu yüzden ekipman seçiminde maddi durum varsa, alabilme imkanin varsa hiç düşünme motosiklet pantolonu al diye nacizhane tavsiye ederim..

Cevrendede sürücüler varmis,muhakkak yardımci olacaklardir..

Ek olarak beden seciminin dogru olmasina dikkat et.

Keyifli vakitler dilerim

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

Hosgeldin motosiklet.net li.. Umarim kalici olmakla kalmaz, bilincli bir kullanıcı olacaksıniz.

Kask degildir sadece önemli olan, ne şekilde kaza yapip hangi ekipmanin işlevini yerine getirmesi gerektiğini bilemezsin.
    Sadece pantolon da degil, ayakkabisindan eldivenine alabileceginin en iyisini maddi durumuna gore almaya calis derim..

Hele de ilk defa bir motor sahibi olupta, yeni yeni trafiğe cikiyosan muhakkak ekipmanlara daha çok kullanim alanı olabiliyor.. Ama bu isin hocaligini yapan dahi kaza yapabiliyor,geçmişte ornekler var.

bu yüzden ekipman seçiminde maddi durum varsa, alabilme imkanin varsa hiç düşünme motosiklet pantolonu al diye nacizhane tavsiye ederim..

Cevrendede sürücüler varmis,muhakkak yardımci olacaklardir..

Ek olarak beden seciminin dogru olmasina dikkat et.

Keyifli vakitler dilerim
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Allah'a şükür ki kuzenlerimde gerçekten bilinçli motosiklet kullanıcısı kesimden. Ben motosiklet alacağım dediğim anda birisi önce kask diğeri mont vs diye atıldı hemen . Bende kısmetse öğrenci bütçesiyle alabileceğim en iyi akipmanları almak istiyorum. Gerekli onayları bulunan ve testlerden geçmiş bilindik markalar ilk tercihim bu konuda. Bakalım bundan sonrasını vakit-nakit ilişkisi belirleyecek. Mayıs sonuna kadar bilinçli bir İki teker sahibi olmak istiyorum siz değerli abilerimin de yardımıyla.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    kask konusunda en kötü agv veya nolan almanızı tavsiye ederim. malum kafayı korumak önemli. bütçe konusunda ise bir öğrenci olarak üstüne ekleyebildiğiniz kadar ekleyin. hiç bir şey sağlığınızdan daha önemli değil. şimdiden hayırlı olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hoşgeldiniz

Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask konusunda en kötü agv veya nolan almanızı tavsiye ederim. malum kafayı korumak önemli. bütçe konusunda ise bir öğrenci olarak üstüne ekleyebildiğiniz kadar ekleyin. hiç bir şey sağlığınızdan daha önemli değil. şimdiden hayırlı olsun
    İlginiz için çok teşekkür ederim. Rica etsem ekipman seçimi konusundaki tecrübelerinizi özellikle şu vereceğim konuda benimle paylaşır mısınız? Orada bütçemi ve kafamda belirlediğim seçenekleri yazmıştım. Şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tavsiyesi.html

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz
    Teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)