Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

selam

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar.aranıza hoş geldim diyorum.hepinizin hoşgeldin seslerini duyar gibiyim.şimdiden teşekkürler.hedefim bir yıl içinde repsol 1000 lik bir makinayı kulanabilmek.ama şu ana kadar hiç motror tecrübesi olmayan biriyim.sizlere hedefimi söyledim ricam bana hangi motorla başlamam konusunda yardımcı olmanız.ayrıca repsol 1000 lik bir makinayı kullanabilmek için kısa bir zaman dilimi mi tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum.TEŞEKKÜRLER.
    iyiki böyle bir site var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    Öncelikle hoş geldin
    başlangıç motoru olarak ya bir scotter yada 125 lik bir mototrla başalamanı tavsiye ederim şimdiden 1000lik makina düşünme bence zaten mototr sürmeyi iyice kavradığında aklında değişik marka ve modaller belirecektir.O zaman gelsin onu düşünürsün ama ilk başta ufak bir mototrla yani 125 cc bilenmedin 250 cc bir mototrla başlamanı tavsiye ederim
    sana başarılar diliyorum

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gurolcbr125 adlı üyeden alıntı
    Öncelikle hoş geldin
    başlangıç motoru olarak ya bir scotter yada 125 lik bir mototrla başalamanı tavsiye ederim şimdiden 1000lik makina düşünme bence zaten mototr sürmeyi iyice kavradığında aklında değişik marka ve modaller belirecektir.O zaman gelsin onu düşünürsün ama ilk başta ufak bir mototrla yani 125 cc bilenmedin 250 cc bir mototrla başlamanı tavsiye ederim
    sana başarılar diliyorum

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    hoş geldin dostum çok acele etme bence motor konusundada çok sayıda topic var hangi tarz motorları beğeniyorsan topclerini okuyarak başlıyabilirsin işe
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

Muzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    Hosgeldin.....

clone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin.sende benim gibi acelecisin.benimde tecrübem yok ama bende senin gibi büyük bi motor istiyorum ama iki yıldır bu siteye takılıyom ve fikrim değişti.öyle bir makina için iyi bi tecrübe gerekiyo.bu yüzden bence cbr 125 ile başlayabilirsin.bende bu yaz bir makina alcam .ya cbr 125 yada hyosung gt 250 bu makinalara bakabilirsin.ayrıca aprilla rs 125 de düşünebilirsin ama fiatı fazla sadece dış dizayn mükemmel okadar.acele etme bence hadi hayırlısı
    hyosung gt250r(bence harika)

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin, bir hedef belirlemen çok güzel ama tavsiyem bu hedefe
    ulaşma zamanı konusunda kendine bir zaman sınırı koyma, şu an için
    yapman gereken tek şey site içinde ulaşabildigin tüm bilgilere ulaşmak ve
    sağduyulu olmak, bu iki özellik cc konusunda karar vermeni
    sağlayacaktır, ardından da gerçek bir eğitim alarak bu olaya başlamak.......
    haa birde başlangıç falan hikaye, istersen 1000 cc ile de başlayabilirsin,
    kendine güven, bak ben uzaydan gelmedim diyebilecek arkadaşlar da çıkacaktır, bunada dikkat et derim

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    aramıza hoşgeldin dostum
    KAMP ADAMLARI

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    hoşgeldin

forumda başlangıç motoru diye arama yaptırırsan çok yararlı yazılar çıkacaktır. bence onları okumalısın.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    haa birde başlangıç falan hikaye, istersen 1000 cc ile de başlayabilirsin,
    kendine güven, bak ben uzaydan gelmedim diyebilecek arkadaşlar da çıkacaktır, bunada dikkat et derim[/QUOTE]
    arkadaşım bence sen biraz kendine fazla güveniyorsun ama insanları yanlış bilgilendirme derim nerde görülmüş hiç motor sürmeyen tecrübesis birinin 1000cc motor sürerek başladığı varsa öle biri eli öpülecek adamdır. ben ne duydum, nede gördüm heee uzayda öle oluyorsa onuda bilmem

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gurolcbr125, sen benim yazımı tam anlamamışsın sanırım, benim kendime güvenmem ile yazdıklarımın ne alakası var ? ben arkadaşın 1000 cc hedefi için yapması gerekenleri kendimce tavsiye ettim ve direk bu cc den başla diyebilecekler çıkar, bu tip kişileri fazla takma dedim ama sen herhalde okurken yanlış anlamışsın, daha bu gün bir arkadaş 750 CC ile başlamanın bir sakıncası olmadıgını, bir aydır hiç sorun yaşamadıgını falan anlatan bir mail yazdı forumda, ayrıca ben 1000 cc ile başlayan da biliyorum..................
    (ben değil tabiki ben 250 CC ile başladım)

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Hoşgeldin arkadaşım.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    hoşgeldin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşım scooter alıcaksan paranda varsa x max 250 honda dylan 150 falan bak cok para veremem diyosan kymco agility 125 yok scooter istemem ben vitesli motor ile başlıcam dersen cbr 125, cbf 250,hyosung 250 gt ve 250gtr modellerine bak bence
    bide hoşgeldin
    Ride your way

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşşgeeeldiiinnn

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    gurolcbr125, sen benim yazımı tam anlamamışsın sanırım, benim kendime güvenmem ile yazdıklarımın ne alakası var ? ben arkadaşın 1000 cc hedefi için yapması gerekenleri kendimce tavsiye ettim ve direk bu cc den başla diyebilecekler çıkar, bu tip kişileri fazla takma dedim ama sen herhalde okurken yanlış anlamışsın, daha bu gün bir arkadaş 750 CC ile başlamanın bir sakıncası olmadıgını, bir aydır hiç sorun yaşamadıgını falan anlatan bir mail yazdı forumda, ayrıca ben 1000 cc ile başlayan da biliyorum..................
    (ben değil tabiki ben 250 CC ile başladım)
    ona bakarsan hayabusa ile başlayan da varmış
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    aileye hoşgeldin
    önce 125 likle başla sora yavaş yavaş yükselirsin
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Hoşgeldin

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş geldin, benim tavsiyem arkadaşların yazdıklarına önem ver .
    sevgi ve saygıyla kal.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler