Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 Yamaha YZF-R6
    Selamlar herkese. Ben Gurkan. 31 yasindayim. Istanbul'luyum. 10 senedir yurt disinda yasiyorum.
    5 yasindan beri spor motor isteyip Turkiye'de kullanmaya cesaret edemedim. Yurt disina universite okumak niyeti ile yerlestigimde de ne vakit ne de maddi durum el vermediginden bu istegimi erteledim.

1 Agustos 2011'de mezuniyetin ardindan ilk isimi kutlamak ve motor ozlemimi sonunda gidermek uzere kullanilmis 2010 model Kawasaki Ninja 250R aldim.

Bir kac haftalik alismadan sonra dayanamayip (Ninja'yi aldigim fiyattan takas kabul etmeleri de buna sebeptir) 2006da cikip ilk gordugum andan itibaren aklimda yer etmis ve o gunden beri dizayninda cok kucuk degisiklikler olan Yamaha R6'ya gectim.

Bundan 3 ay sonra forumlardan tanistigim motorcu arkadaslarla hayatimin ilk "track gününe" gittim. Gidis o gidis...

Yaris pistinde motor kullanmak hayatimi ve motora bakisimi degistirdi diyebilirim. Farlarimi, plakami, kornayi.. kisacasi yaris pistinde gerekmeyen herseyi (radyator fanlari dahil!) söküp motorumu tamamen yaris motoru haline getirdim. 2 saglam kaza ve tonla eglence ardindan motorum hala islevini surduruyor. Motorun her turlu bakimini/onarimini kendim yapmayi ogrendim. Youtube ve forumlar saolsun. R6'si olan ve sorun yasayan arkadaslara da elimden geldigi kadar yardim ederim.

3 yildir takriben ayda 1 yaris pistine gidiyorum. Amacim yakinda amatör olarak yarismak ve ucsuz bucaksiz motor tekniginde olabildigince ilerlemek. Kisa zamanda Off-Road ya da SuperMoto gibi bir motor da alip kendimi bu alanda da egitmek istiyorum.

Ilgilenen varsa sub edebilir ve: https://www.youtube.com/user/TrackingGurk adresinde gittigim track gunlerinden videolari bulabilir. Bu hayatimdaki ilk yaris pisti deneyiminden gecen gun gittigim sonuncusuna kadar hepsinden en hizli turlarimi toparladigim youtube kanali. Surekli guncellenip yeni videolar eklenecektir.

Okudugunuz icin tesekkurler. Forumlari inceleyip yeri geldiginde Turk motorcu arkadaslarimla muhabbet etmek istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba hoşgeldiniz.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Hoşgeldin Gurk, motorun fotoğraflarını da istiyoruz!

Motosikleti
    2007 Yamaha YZF-R6
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Gurk, motorun fotoğraflarını da istiyoruz!
    Hosbulduk

Valla baya uzun suredir motorun fotografini cekmiyorum. Ilk hali boyle birseydi

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Hos geldin Gurkan.
    Umarim kalici ve katilimci olursun.

Dilerim hikayen forumdaki hevesli arkadaşları gaza getirip caddelere firlatmaz.

Motosikleti
    2007 Yamaha YZF-R6
    Alıntı sinanaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hos geldin Gurkan.
    Umarim kalici ve katilimci olursun.

Dilerim hikayen forumdaki hevesli arkadaşları gaza getirip caddelere firlatmaz.
    Hosbulduk. Valla ben sokakta hiza kesinlikle karsiyim. Hatta 3 yildan sonra hala sokakta kullanmakta gonlum yok.
    O yuzden umarim benim hikayem forumdaki hevesli girisimci vatandaslara Turkiye'de "Track Day" organizasyonu kurmakla ilgili bir motivasyon verir

Belki oyle bir organizasyon vardir? Ben hic duymadim. Kesinlikle olmali yoksa da!
    Sinan Aksu bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)