Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Eski ama yeni :))

Motovento
    REKLAM ALANI
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    hoşgeldiniz. kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Hoş geldiniz

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz. kazasız belasız sürüşler
    Hosbuldumm sagol

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz
    Hossbuldumm

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eklenmeye calisiyorum diyince baskalarida grup ariyorum katilmak icin sanmisda o anlamda dememistim son zamanlarda motosiklet kullanan kadinlar baya artiyor onceden erkeklere ozgu bir alet gibiydi ki hala bazi erkekler tarafindan tepki goruyo bu erkek isidir size uygun degil yakismiyor tarzinda oyuzden bende bu sekilde bende burdayim demek istemistim sadece umarim dahada eklenenler olur herneyse hosbuldum :D
    kadınların sıkıntısı motosikletin "erkek işi(!)" oluşu; biz genç beylerin de sıkıntısı motosikletin "şeytan iş" oluşu :D size erkek işi falan diyolar da bizi de aman motor mu kullanıyon ölürsün diyolar :D rakı içen öldü de su içen ölmedi mi?
    EldekiDebryj ve cece89 bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Pathologyst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki ve R25(Satıldı)1000rr( satılık:( )
    [QUOTE=EldekiDebryj;3495590]Etkinligi neden bekliyorsun gecen hava cok guzeldi riva yolunda bir suru motosikletli bazilari yalniz bazilari kalabalik durani gideni plajin otaraflara gelenler filan cok vardi selam ver kaynamayi dene :D[COLOR="Silver"]

Daha önce düşünmemiştim bunu deneyebilirim belki

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadınların sıkıntısı motosikletin "erkek işi(!)" oluşu; biz genç beylerin de sıkıntısı motosikletin "şeytan iş" oluşu :D size erkek işi falan diyolar da bizi de aman motor mu kullanıyon ölürsün diyolar :D rakı içen öldü de su içen ölmedi mi?
    Haklisin buarada avatardaki sen misin o kask fircasini yurt disi dan mi getirttin yoksa Turkiyede var mi ?bide sormusken istanbul ve bursada magazalara bot soruyorum duz siyah garip botlar cikariyorlar surekli racing botu istedigimi soyledim hosuma gidiyorlar hem ama Turkiyeye gelmiyor dedi kucuk numaralar istanbulda bitane yerde buldum oda 37 mi 38 neyddi galiba 36 getirtiriz dediler sozde numara aldilar kac kere sordum yok buraya konu acmayi dusunuyorum gordunux mu hic bsyan racing motor botu ?baya aradim

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklisin buarada avatardaki sen misin o kask fircasini yurt disi dan mi getirttin yoksa Turkiyede var mi ?bide sormusken istanbul ve bursada magazalara bot soruyorum duz siyah garip botlar cikariyorlar surekli racing botu istedigimi soyledim hosuma gidiyorlar hem ama Turkiyeye gelmiyor dedi kucuk numaralar istanbulda bitane yerde buldum oda 37 mi 38 neyddi galiba 36 getirtiriz dediler sozde numara aldilar kac kere sordum yok buraya konu acmayi dusunuyorum gordunux mu hic bsyan racing motor botu ?baya aradim
    ebayden alışveriş hiç yapmadıysanız yapmadan önce bi araştırın mesela ilgili başlıkta koyduğum linkteki bot gümrük vergisine dahil olduğu için izleyeceğiniz prosedür biraz farklı. büyük mağazalar getirtir siz ürünü seçin ayak numaranızı belirleyin -ki küçük büyük olursa değiştirmekle uğraşmayın. us numaralar eu numaralara göre tam tutar- siparişinizi verin.

kask fırçası :D mohawk diye geçiyor kask fırçası diyince düştüğüm zaman yolları temizler gibi bişe geldi aklıma
    izmirde iki kişide var diğeri de benim ekürim zaten :D ebay den aldık ikimiz de. bizden başka farklı ufak plastik siyah bi modelini bi gs500 kullanıcısnda gördüm. ama bendekinden hiç kimsede karşılaşmadım. çok güzel dikkat çekiyor :D görünebilirlik önemli
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebayden alışveriş hiç yapmadıysanız yapmadan önce bi araştırın mesela ilgili başlıkta koyduğum linkteki bot gümrük vergisine dahil olduğu için izleyeceğiniz prosedür biraz farklı. büyük mağazalar getirtir siz ürünü seçin ayak numaranızı belirleyin -ki küçük büyük olursa değiştirmekle uğraşmayın. us numaralar eu numaralara göre tam tutar- siparişinizi verin.

kask fırçası :D mohawk diye geçiyor kask fırçası diyince düştüğüm zaman yolları temizler gibi bişe geldi aklıma
    izmirde iki kişide var diğeri de benim ekürim zaten :D ebay den aldık ikimiz de. bizden başka farklı ufak plastik siyah bi modelini bi gs500 kullanıcısnda gördüm. ama bendekinden hiç kimsede karşılaşmadım. çok güzel dikkat çekiyor :D görünebilirlik önemli
    O siteden alisveris filan yapmadim hic bende o fircadan bi iki kiside gormustum sadece Bursadayken guzel duruyor evet sagol buarada cevapladigin icin
    telike bunu beğendi.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    Motor delisinde gormuştum sanırım sizi motosiklet ve ehliyet hakkında konular acıyorsunuz
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Y
    Alıntı DamienRice adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor delisinde gormuştum sanırım sizi motosiklet ve ehliyet hakkında konular acıyorsunuz
    Evet falcon 150m vardi ozamanki ehliyet maceralarimda :d hatta cbr 125 ariyordum ama 250 kismet oldu sukur

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgarın melekleri, hahahahahah. o grupta arkadaşım var, 600cc motoru ile 80 i geçtiğini görmedim. heralde rüzgar çarpıyor kendisini, heralde o yüzden gazlamıyor
    Sonra hararet neden 150 c de :D , yatak sardıracak haberi yok . Alttan sular akmaya başlayınca öğrenir ya neyse
    telike bunu beğendi.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

ereker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoş geldiniz kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Hoşgeldin Debryj.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bayan olduğunu konuya girince gördüm..
    Yuh dedim..Adam motoru almış direk konuya girmiş...
    Bayanlara eklenmeye çalışıyor ... Cesarete bak dedim...
    EldekiDebryj ve KSKLİ_ÖMER bunu beğendiler.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk okuduğumda kanım dondu bende konuyu açanı erkek sandım. Yuh amca doğru silahla ilerliyorsun diyecektim.
    Bir ara bayağı gündemdeydi Temizliğe ve gizliliğe önem veren bayanlar eklesin muhabbetleri
    Nick : RomanticShersheri35,5
    alp_tunay, EldekiDebryj ve KSKLİ_ÖMER bunu beğendiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedigim cumleye pisman oldum ya herkes ayri birsey anlamiş :D buarada benimde amac gruba girmeye calismak filanda degil aramiyorumda yorumda aciklamasini yaptim ^^

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Alıntı ereker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Hosbuldummm

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:03 ----------

Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Debryj.
    Hosbuldum darki

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)