Yeni üye demiyelimde eskinin yenisi diyelim arkadaşlar

öncelikle herkese merhabalar..eski üyelerden olmama rağmen motosiklet forum sitelerine uzanca zaman girmez olmuştum günümüz illeti olan facebook çıktı çıkalı tüm forum sayfarını epey bozguna uğrattı bende motosiklet.net pek girmiyordum ara ara bakıp login bile yapmadan dolanıp çıkıyordum artık aktif olarak tekrar aranızdayım

ismim emirhan..kocaelinde darıca tarafında oturuyorum tam kocaeli denemez aslında tuzla ile sınırız...istanbuldayım demem için 7 8 km yol almam yeterli bi ayağım çoğunlukla istanbulda zaten...Honda Hornet 600 sahibiyim 2010 model..iş dolasıyla pazar günleri geze biliyorum daha çok...bu arada 22 yaşındayım onuda belirteyim ..motosiklet ile beraber profesyonel olarak fotoğrafçılık ile ilgileniyorum forumu takip edenler son zamanlarda paylaştığım fotoğraf konularından biliyordur zaten..portre asıl ilgi alanım ama motosiklete bindiğim için motosiklet fotoğrafçılığıda biraz dolayılı yoldanda olsa ilgi alanıma giriyor artık..çalışmalarımı emirhancoskun.com.tr veya facebook.com/emirhancoskunphotoart linklerinden takip ede bilirsiniz aynı şekilde instagramdanda @emirhancoskunn diyede bula bilirsiniz..bu konuyu açma sebebim uzun süredir ortalıklarda olmadığım için eski olduğumuz için açmak istedim umarım güzel işler yapacağız zaman zaman buluşup sizlerinde motosikletlerini fotoğraflıyacağım ;) güzel olcak güzel ..herkese iyi forumlar dilerim arkadaşlar görüşmek üzere..