Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhabalar :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar . Adım İsmet . 18 yaşında aranıza yeni katılmış genç bir arkadaşınızım. Safranboluluyum .Forumu yaklaşık 4 aydır takip ediyorum. Ailem başlarda motora sıcak bakmasada ne kadar kararlı olduğumun farkına vardılar ve ehliyete yazılmama sonunda razı oldular. Onların korkusu trafikteki sürücülerden kaynaklıydı. Üniversite tercihlerinde memleketi yazdım ve orada trafik yok denecek kadar az(yaz aylarında turistlerle bir miktar oluyor ) Geçtiğimiz salı günüde kursa kaydımı yaptırmış bulunmaktayım. Uzun bir süredir de motorlarla ilgili , ekipmanlarla ilgili araştırma yapıyordum zaten. Motor tutkusu gerçekten başka bişey fakat canımı sıkan noktalar yok değil. Ülkemizde motorcuya sürücü gözüyle bakılmıyor malesef. Motorcuya kız verilmez düşünceside aktif tabi :D . Benim burdaki amacım sizlerin bilgi ve tecrübelerinizi öğrenmek ve onları yollarda uygulamak. Mühendislik yolunda ilerleyen kardeşinize tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum. Tekeriniz düz bassın . Yollarda görüşmek umuduyla ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin İsmet, memleket nire?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Safranbolu / Karabük . Genelde Safranboluyu kullanırız ama biz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)