Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Selamlar, iyi bayramlar herkese

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle hepinize mutlu bayramlar dilerim.
    Adım Orkun. 25 yaşında yeni mezun 5 aydır çalışan taze bir bilgisayar mühendisiyim ve robotik alanında çalışıyorum.
    Halihazırda hem ulaşımda hem de hobi olarak bisiklet kullanmaktayım. Bisiklet ile haftasonları uzun turlara çıkarım, 120 km'ye kadar tur yaptım. 8 yılda yaklaşık 32.000 bisiklet sürüş deneyimi edindim.
    Liseden beri motosiklet hevesim de vardı. Şu an bu hevesimi gerçekleştirmek üzereyim. A2 ehliyet kursuna yazıldım. B ehliyetim olduğu için sadece direksiyon sınavım olacak, dersler önümüzdeki hafta başlıyor. Eldivenim vardı, kuzenimin boşanan eşinin geride unuttuğu. Kask, mont, pantolon ve bot aldım. Zincir kilit, alarmlı disk kilidi ve topcase de aldım. Alınacaklar listesinde çanta takma demiri, siperlik ve motosiklet kaldı. Bir de dışarıda bağlamak için u kilit alacağım sanırım çünkü aldığım zincir kilit taşımak için fazla ağır gibi (16 mm kalınlık 2 m uzunluk). Alacağım motorun yarı parası masraf yaptım bunlara (alınmış olanlarına).
    Motosiklet olarak tvs raider 125 alacağım.

Avatarımın adı da kinaye amaçlıdır, maalesef aramızda kendisinin veya karşı tarafın hatalı olmasını değerlendirmeden hemen üste çıkmaya çalışanlar var ve bunlara destek çıkanlar var lütfen gerçekten haklı olan tarafta olduğunuza emin olmadan böyle yapmayın:
    https://youtube.com/shorts/Bqju82p_t...U7YTgJDcX5VSX_
    Birkannn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoş geldin Orkun.
    Bisiklet ile o kadar tur attıysan motorla çok fazla gezersin.
    Kazasız sürüşler..
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)