Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese selamlar abiler, ablalar, arkadaşlar aranızda yeniyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Herkese iyi günler forumu takip ediyordum ama üye değildim bugün 2.günüm forumda İsmim Samet 18 yaşında lise son sınıf elektrik elektronik okuyorum. Şimdiye kadar paten kayıyordum ve bmx kullanmıştım her zaman aktivite yaptığımda kimse eşlik etmezdi kimse eşlik etmezdi ilgilenmezdi böyle şeylerşe ve tek takılmaktan çok sıkılırdım. Genellikle bir çok kişi ot gibi gezinmeyi tercih ediyor ve sevgili muabbeti başka bi bok bilmeyen zihniyetler. Motorcu olmak farklı birşey burada abiler ablalar ve arkadaşlar ile tanışıp beraber vakit geçire bileceğim farklı ortamlar muabbetler kuracağımı düşünüyorum Yazdan beri fotoğrafçılık ile ilgileniyorum kendimce yapıyordum sonra fotoğrafcılık kursuna başladım hoca ilk haftadan dedi zaten sen profesyonel olmuşun diye sonra kursu bıraktım fotoğrafcılık yaptım hafta sonları çekımler yaptım para kazandım sonrada motor aldım alınterim ile. baba perisi yemem kendime yediremiyorum en başında.Bir süreliğine fotoğrafcılığa ara verdim ilgilenmiyorum yaza kadar. Çok konuşuyorum yazıyorum kusura bakmayın beni tanımış olursunuz böyleliklede yaşıma göre fazlasıyla olgun davranır düşünür hareket ederim neyse Herkese şimdiden çok çok selamlar eğlenceli komik biriyimdir ve fazlasıyla cesur korkmayan manyak bir yapım vardır bu dediğim laf olsun torba dolsun hesabından değil. Motor benim 3 senelik hayalimdi. Ailemin başıma bişeyler gelmesi korkusundan dolayı alamıyordum almak istemiyordum ocak'da yaşımı doldurdum ve gittim kendim motor aldım ve bizimkilere gösterdim olumlu karşılamak zorunda kaldılar. 3-4 gün öncesinde ilk motoruma kavuştum ve sizlerle paylaşmak istedim herkesin görüşlerinizi bekliyorum. 19A tercih etme sebebim başlangıç için. Mash , fizy vs daha çok sucu motoru olduğu için 19a maxi scooter gibi olduğu için tercih ettim ve daha iri kasalı Ve havalar ısındığında forumdaki scooter kullanan abiler ablalar kardeşler ile geziler düzenleyip beraber vakit geçirmeyi çok istiyorum. Herkese selamlar

Motorun satışını aldıkdan sonra ilk resmim.

Buda motorun kullanıcı olan ben.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Güzel kardeşim hayırlı olsun güle güle bin yalnız gördüğüm kadarıyla kaskın yok,kasksız motora binme diyorum.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Yeni motorun hayırlı olsun kardeşim,Allah kaza bela göstermesin..Kaskın nerde..???

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnşallah üstüne süren hödükler olduğunda da öyle casper gibi taştan duvardan geçerek kurtulabilirsin.
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Herkese çok teşekkür ederim sağolun kaskımı alana kadar pek fazla kullanmadım zaten alalı dün 1 hafta oldun bugün çok şükür sigortasını yaptırdım kaskımıda aldım ve e5 de güzel bi tur yaptım Casperlık motor üstünde işe pek yarıyacağını sanmıyorum

Buda vaziyetim

[IMG][/IMG]

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Hoşgeldin genç.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    hoşgeldin kardeşim. photoshop meraklısı olduğunu görüyorum (: bir de elektronikle alakalı bilgilerine ihtiyacım olacak :D

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Hoşbuldum adem abi ve numan abi aranıza katılmak çok güzel birde motorum hakkında goruslerınızı alırsam Evet Kendi çabalarım ile fotoğrafcılık yapıp hafta sonu cekım yapıp gelir sağlıyorum kendıme Adobe photoshop cs6 kullanarakda kendımce ogrenıp bırseyler yapıyorum İhtiyacın olduğu zaman seve seve yardımcı olurum

drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    aramıza hoş geldinn

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    foruma hoş geldin motorun da hayırlı olsun. Mantıklı bir başlangıç yapmısın güzelce kontrollerini yaptır lastiktir yağdır hava filtresi borusu vs vs. bundan sonraki süreçtede ekipman ve eğitim önceliğin olsun. Bol bol kmler bol bol gezmeler.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    hoş geldiniz

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Teşekkürler sağolun kemboo , drej73 ve tubejh Montum kaskım eldivenim var hepsını aldım sağolun teşekkürler Allah kımseye kaza bela vermesın herkese hayırlı surusler kmler

merhabalar Ankarada Koray.bende yeni katıldım bu platforma. 4 sene önce kymco venox ile motosiklete binmeye başladım. Daha sonra 650 lik klasik dragstar la devam ettim. Bu aralarda 750 lik bir shadow almayı düşünüyorum ve kullanıcı yorumları ve motosikletin farklı modelleri arasındaki farklılıkları burada bu makinayı tecrübe etmiş arkadaşlardan yardım almak istiyorum. Şimdiden herkese teşekkürler ve merhabalar yeniden.

Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    Ebrehe06 Konuyu ilgili yerde açarsan sevinirim. Doğru bir yerde paylaşımda bulunduğunu düşünmüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)