Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonunda motosiklete geçebildim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Arkadaşlar Merhaba sonunda motorumu 3 gün önce alabildim buradan sizlerle tanışmak ve ilk tecrübelerimi aktarmak istedim. Bu arada motosiklet tecrübem hiç yok sayılır özellikle vitesli motor hiç kullanmadım bile. İlk izlenimim mükemmel. Kısaca aktarayım. Safranbolu'da yaşıyorum ve motoru Balıkesir merkezden aldım. Otobüs ile getirmeyi planlıyordum fakat Balıkesir'de yakın saatlerde araç bulamadım. Bursa'ya geçeyim oradan ayarlarım diye düşündüm. Bursa'da da sağolsun şoförleri 200-250 TL isteyince mecburen kullanarak gelmek zorunda kaldım. İyi ki de öyle olmuş uzun yol tecrübesi oldu. Toplamda 604,8 Km gün içerisinde yol yaptım. Özellikle Bursa'dan sonra sadece iki mola ile Safranbolu'ya kadar geldim. Biri yakıt biride sıcak bir çorba için onun haricinde hiç mola vermedim ve allaha şükür 150 KN en ufak bi pürüz bile çıkarmadı otobana giremediğim için Bolu dağını da tırmanmak zorunda kaldım. Bolu dağını çıkarken 5. vitesten 4. vitese bile düşmedi, virajlarda yavaşlamama rağmen. Açıkçası Mondial marka 150 lik bir motorun 600 Km yolu yapacağından şüpheliydim ve yolda sorun çıkarsa ne yaparım diye çok düşündüm ama maşallah sorunsuz bir şekilde geldim. Ertesi sabah marşla çalışmadı ama araba tecrübem olduğundan nette vurdurmaya baktım ve tek vurduruşta çalıştı şu an hiç bir sorun yok maşallah. Şimdilik tecrübelerim bunlar ve bu fiyattaki bir motor için çok memnun kaldım. Motosikletin zevki gerçekten farklıymış. Herkese kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Hayırlı olsun .... Ayrıca tebrik ederim o motorla o yol cidden cesaret işi..çok imrendim bide tecrübesizim demişsin... Helal olsun.allah kaza vermesin.. Keşke birkaç foto atsaydın ...
    .........

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    iyi cesaret....tebrik ederim...
    hasanrs bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    kazasız belasız kullanmanı dilerim

mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Motosikletinize de size de maşallah. Kazasız günlerde kullanın.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Hoşgeldiniz. Karabükte yaşıyorum bende. Hayırlı olsun motorunuzda. Tanışalım en kısa zamanda.

ahmetersoz1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip eder inşallah...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun .... Ayrıca tebrik ederim o motorla o yol cidden cesaret işi..çok imrendim bide tecrübesizim demişsin... Helal olsun.allah kaza vermesin.. Keşke birkaç foto atsaydın ...
    Teşekkürler öncelikle Fotoğraf olayaına gelince sarjım bitti malesef Bursa' da arkadaşla buluştuk biraz mola verdim alışveriş merkezinde cihaza taktım ama %15 oldu o yüzden resim pek çekemedim. bir iki tane vardı onları atayım en azından... Resim eklemeyi tam olarak bilmiyorum ama deneyim...

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:25 ----------

Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz. Karabükte yaşıyorum bende. Hayırlı olsun motorunuzda. Tanışalım en kısa zamanda.
    Teşekkürler arkadaşım bende tanışmayı çok isterim. Zaten burada motosikleti olan hiç tanıdığım yok en yakın zamanda tanışmak dileğiyle...

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Tebrikler. ...Başarılar. ...selamlar. ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)