Selamlar,
Üyeliğim bayağı eski olmasına rağmen neredeyse 2 senedir motor üzerindeyim. Tabii heves çok daha öncesinden.
Merakım çoğu genç gibi supersport makinelerdi. İlk tecrübem de böyle oldu. Uzun yol yapmayı seven birisiyim. Bir çıktık iki çıktık, baktık olmuyor, biraz konfor istiyor insan. Sonra anladım ki benim tarzım o değil, biraz touring imiş meğer.
Şu an bir vstrom sahibiyim.

Tanışma başlığı açmamdaki asıl sebep ise uzun yol arkadaşı bulmak. Şimdiye kadar kendi sürüş dinamiklerime uygun olmadığı için hiçbir grupta bulunmadım. Bilirsiniz grup sürüşü olur, teker yapan, dibinizden 200le geçen falan. Genelde de hoş bir gezinti tatsız bir kaza ile noktalanır. Bu sebeptendir hiç motorcu arkadaşım da yok.
Kurban bayramı sonrası eşimle birlikte birkaç haftalık kamplı bir tur yapmak istiyoruz. Bu sefer tek başıma gitmek istemiyorum çünkü kamp noktalarımızı biraz daha ıssız olacak şekilde düzenlemek istiyorum. Daha bakir yerlerde kalmak istiyorum. Bu tarihlerde bize eşlik edebilecek arkadaşlarımız var ise şimdiden tanışmak istiyorum. Kim bilir, belki birlikte şirinleri bile görebiliriz ormanın derinliklerinde...

Ankara'dan selamlar...