Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara Anıttepe'den herkese merhaba!

Motovento
    REKLAM ALANI
    AhmetYakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar.
    Adım Ahmet. 20 yaşındayım. A2 sürücü belgemi daha yeni aldım ve yakında kendi motosikletimi alacağım para biriktiriyorum. Bende de Altın Elbiseli Adam sayesinde motosiklete karşı bir tutku oluştu Semtimden veya yakında olan arkadaşlar varsa irtibata geçelim etkinlikler yapalım. Herkese dikkatli sürüşler. Yakında yollarda görüşmek üzere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı AhmetYakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.
    Adım Ahmet. 20 yaşındayım. A2 sürücü belgemi daha yeni aldım ve yakında kendi motosikletimi alacağım para biriktiriyorum. Bende de Altın Elbiseli Adam sayesinde motosiklete karşı bir tutku oluştu Semtimden veya yakında olan arkadaşlar varsa irtibata geçelim etkinlikler yapalım. Herkese dikkatli sürüşler. Yakında yollarda görüşmek üzere
    Ahmet merhaba,
    Eski bir Anıttepeli olarak hoşgeldin deyim
    Biz ankaralı MT kullanıcıları halihazırda her çarşamba Anıttepe Döngel sokak girişindeki Sefa Cafede buluşuyoruz,
    Orda toplanma sebebimizde zamanında benim evimin köşesi olması ve o semtten kopamamamız
    Bu akşam Gençlik Caddesi üzerindeki Jandarma sosyal tesisleri karşısındaki Sefa Cafeye 18.00 gibi gelebilirsin,
    Motorunun olup olmaması hiç önemli değil olmaması senin adına daha iyi hatta zira aklında olan bir motoru tecrübeli arkadaşlara sorup yahut direk kullanıcısı var ise onlar ile birebir muhabbete girerek detaylı bilgilerini edinebilirsin

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahmet merhaba,
    Eski bir Anıttepeli olarak hoşgeldin deyim
    Biz ankaralı MT kullanıcıları halihazırda her çarşamba Anıttepe Döngel sokak girişindeki Sefa Cafede buluşuyoruz,
    Orda toplanma sebebimizde zamanında benim evimin köşesi olması ve o semtten kopamamamız
    Bu akşam Gençlik Caddesi üzerindeki Jandarma sosyal tesisleri karşısındaki Sefa Cafeye 18.00 gibi gelebilirsin,
    Motorunun olup olmaması hiç önemli değil olmaması senin adına daha iyi hatta zira aklında olan bir motoru tecrübeli arkadaşlara sorup yahut direk kullanıcısı var ise onlar ile birebir muhabbete girerek detaylı bilgilerini edinebilirsin
    Bu mesajı daha önce görseydim kesin gelirdim ama saat geç oldu hemen evden çıkıp bakacağım umarım hala oradasınızdır

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı AhmetYakar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mesajı daha önce görseydim kesin gelirdim ama saat geç oldu hemen evden çıkıp bakacağım umarım hala oradasınızdır
    zaten bugün kapalıymış bahçeliye geçtik biz de..hoşgeldin bu arada

Bende gittim kapalıydı. Haftaya olacak olan buluşmaya gelmeyi çok isterim teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)