Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Istanbul trafigine bir acemi daha

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Herkese merhaba.

Baslikta da belirttigim gibi, hepinize simdiden kolay gelsin. Artik trafikte bir fazlayiz

Motosiklet surmeye nasil basladigimi sizinle paylasmak ve bu sayede tanismak istedim. Honda surucu kursunda egitmenin sordugu "Nasil ve neden?" sorusuna cevabim da asagida yazdigim gibiydi;

Kardesim, birgun annem ve benim karsima gecip motosiklet aldigini soyledi. Dedik ki o seytan icadi hemen geri verilecek. O da, bunun egitimini Hondadan aldigini ve bir senedir kullandigini, sadece bize soylemek icin bu zamana kadar bekledigini belirtti. Annem ahlar vahlar esliginde faturayi bana kesti ve hep benim yuzumden bu cocugun (cocukta 26 yasinda esssseek kadar adam) boyle basina buyruk davrandigini soyledi.

Tabi ben hemen gaza gelip caydirma calismalarina basladim. Fakat kardesim geri adim atmadigi gibi bana motosiklet kullanmanin nasil bir his oldugunu anlatmaya basladi.

"Abi, sadece bir kez ustune bin, su bos alanda biraz sur, eger hala karsi cikarsan satarim" sozune hemen atladim tabi. Ne olabilirdi ki, biraz surer, ardindan olmaz bu is diyerek motoru sattiririm dedim icimden.

Sonra bir baktim, Honda guvenli surus egitiminde derslerin en atesli takipcisi olmusum. Bu arada nasil bu hale geldim, ne zaman internette motosiklet videolarinin manyagi oldum anlamadim.

Tabi tahmin edersiniz ki, annem artik hedef degistirip kardesime yukleniyor, abini de sen bozdun diye.

Simdi, ilk motorum olan cbr 250 ile fiti fiti takiliyorum.

Trafikte kaski kipkirmizi bi acemi gordugunuzde bi kornayi eksik etmezseniz sevinirim.

Hepinize tekrar merhaba.
    tata, blackarca ve ASİL_1 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin

arkadaşlar merhaba bende ne kadar honda 600rr ile başlamak istesemde 600rr ile ilgili yazıları okuyup sorun yaşamamak ve daha uzun yıllar zevkle motor kullanmak için sizleri dinleyip 1 yıl önce Mondial 150mr vulture ile başladım 150cc lik bir motora bile bindiğimde öğrenmem uzun sürmüştü iyiki sizleri dinleyip 600rr almamışım alsaymışım 1.veya 2.gazlamada bir yere girermişim :D 150 cc bile ilk bindiğimde çok hızlı ve korkutucu gelmişti şu an hiç bir sorun kalmadı vede artık çok yavaş gelio motor 5000 Km tecrübe edindim sizce Honda 600rr geçebilirmiyim kullanabilirmiyim sıkıntı yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim.

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Hayırlı olsun kazasız sürüsler olur inşallah. Selama gelince herkese veriyorum selamı bakarsın denk geliriz ;-)

colaklar06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250R
    Hayırlı olsun kardeşim Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Hadi bakalım hayırlı olsun. Gezilere de katılırsınız artık

arkadaşlar merhaba bende ne kadar honda 600rr ile başlamak istesemde 600rr ile ilgili yazıları okuyup sorun yaşamamak ve daha uzun yıllar zevkle motor kullanmak için sizleri dinleyip 1 yıl önce Mondial 150mr vulture ile başladım 150cc lik bir motora bile bindiğimde öğrenmem uzun sürmüştü iyiki sizleri dinleyip 600rr almamışım alsaymışım 1.veya 2.gazlamada bir yere girermişim :D 150 cc bile ilk bindiğimde çok hızlı ve korkutucu gelmişti şu an hiç bir sorun kalmadı vede artık çok yavaş gelio motor 5000 Km tecrübe edindim sizce Honda 600rr geçebilirmiyim kullanabilirmiyim sıkıntı yaşarmıyım yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)